Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros tényleg egy jó ember és...

Soros tényleg egy jó ember és nem spekuláns és társai, ezt csak a Fidesz találta aki, tényleg olyan nagy veszélyt jelent egy 90 éves ember ránk nézve?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Soros nyilván spekuláns, mert abból van a vagyona, csak éppen nem arra spekulál, amit 0rbánék hirdetnek állandóan...
2022. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom jó ember e és nem is érdekel viszont nem hiszem el szavát sem a bohócoknak mivel mindig hazudoznak.Nem annyira veszélyes az a papika szerintem és mint mindig felfújnak mindent mert épp az érdekük úgy kívánja.

Mindenkit démonizálnak ha kell ha nem.Mit érdekelné ez a nyomorult ország a milliárdos papit?:)

2022. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Engem tan0ttatott a saját pénzén,. Ahogy mindiszterelnök urunkat is, a geccit is.

Tehát jóember.

2022. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fsms ***** válasza:
60%

Jó , rossz abszolút fogalom ilyen ember egyszerűen nincs csak a nagyon nagy szélsőségektől eltekintve pl. Sorozat gyilkos.

Igen spekuláns, mint sokan mások csak ő ért hozzá, mivel tőzsdei keretek között csinálta ezért jogilag nem támadható. Bárki spekulálhat a tőzsdén.


A Fidesznek kellett az ellenségkép és ezért démonizálta. Messze nincs akkora befolyása mint amit el akarnak hitetni.

2022. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Jó ember vagyok! Csak kicsit felb.sztak és bedöntöttem a fontot!
2022. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fsms ***** válasza:
53%
5# ha van annyi fedezeted, kezd el. Sok sikert. 😂
2022. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soros egy spekuláns, ez tény. A jóság meg a rosszság szujektív fogalom, mindkettőnek lehet látni. Ha muszáj fekete-fehéren nézni a dolgokat, azt mondanám, hogy inkább rossz. Akinek ennyi pénze/hatalma van, annak muszáj volt áttaposni másokon. Viszont, ha az a kérdés, hogy ő rejlik-e minden baj mögött, mint ahogy azt egy másik, hasonló módon embereken-áttaposva vagyont és hatalmat szerző ember állítja, akkor azt mondanám, hogy nem.
2022. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő maga sem tagadja, hogy spekulációból szerezte a vagyonát. De attól még mindig 100-szor többre tartom, mint az összes hazud Fideszes politikust. Ő legalább próbált segíteni is a vagyonából, Orbánék meg csak lehúznak minden téren.

Egyébként a YouTube videók alapján már nincs olyan állapotban, hogy a háttérbe mozgassa a szálakat, 90 évesen nem is meglepő. Kellett egy ellenség, aki nem tudja megvédeni magát és erre pont jó volt. Nyilván elmondhatja ő az igazát, de az kevés emberhez jut el, a propaganda hazugságok meg az utolsó kis Borsodi faluba is eljutnak.

2022. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fideszbirkák évtizedeken át a talpát nyalták. 😆

[link]

2022. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen+
2022. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!