Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb ötlet lengyel...

Nem lenne jobb ötlet lengyel barátainkal jóban lenni, ahelyett, hogy ragaszkodunk az elapadó orosz gázhoz?

Figyelt kérdés

[link]


ők valahogy már megoldották, hogy ne függjenek az oroszoktól, nem lenne jobb a V4eket megújjitani és inkább egy európai országtól függni, akik ráadásúl a barátaink?



#Orbán Viktor #Magyarország #gáz #Nincsgáz #Holvanagáz?
2022. nov. 11. 09:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tudom, én se otthon élek, a szüleim viszonnt igen és tudom, hogy egyre megterhelőbb nekik minden otthon. Viszont nekünk meg a jövőnk függ a mostnai helyzettől.

Félek, hogy ugrik az eu tagságunk valamilyen módon és ezzel az is, hogy itt tudjak munkát vállalni és a legabszúrdabb az egészben, hogy amiatt a hatalom miatt, amiért az előző generációk majd 5 évtizeden át harcoltak, küzdöttek és szerettek volna elszakadni. Most az otthoniak egy jó nagy része, meg abba a szrba vágyik vissza.

2022. nov. 11. 09:43
 12/23 anonim ***** válasza:
32%

a Lengyel energiamix 41%-át szén adja. nálunk ez 6,5%.

náluk a gáz 17,6%, nálunk 34,9%.

a többi kb. ugyanaz, csak nálunk van még 16,7% atom, ami náluk nincs.


miben kéne követni őket? Európa egyik legszennyezőbb országa. ontják magukból a mocskot, de legalább nem függenek az orosz gáztól. hurrá!

2022. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12-es, egy szóval sem irtam és a kérdésben sem szerepel, hogy követni kellene a lengyeleket. Az a kérdés, hogy, ha ők el tudtak szakadni az orosz gáztól, akkor nem lenne érdemesebb velük gazdasági kapcsolatokat értsd energia kapcsolatokat kialakitani az oroszok helyett.


Nincs szó a lengyelek követéséről sem! Nem ez volt a kérdés!

2022. nov. 11. 09:48
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

a gazdasági kapcsolat azt jelenti, hogy veszel vagy eladsz valamit.

mit szeretnél venni vagy eladni a lengyelekkel kapcsolatban?


de mondok egy jobb kérdést:

miért ér véget a telexes cikkben a diagram 9 évvel ezelőtt?


de van egy még jobb:

Németország két gázvezetéket épített sz oroszokhoz. nem egyet, kettőt. nem a norvégokhoz építette, nem keresztül a kontinensen, az oroszokhoz.

nem LNG terminálokat épített, hanem gázvezetéket. az oroszokhoz. miért?


ha ezekre a kérdésekre megvan a válasz, akkor kezdjél csak el ötletelni az orosz gázfüggéssel kapcsolatban. szerintem.

2022. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Pont azért kell az oroszokkal jóban lenni, mert egyedül ők adják olcsón nekünk a gázt, Ha ezért Ukrajna miatt félre kell néznünk. Fideszesek támogatjuk Ukrajna megtámadását.
2022. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ok, és van bármi elérhető információ arról, hogy a gáz piaci árához képest, mi mennyiért vesszük tőlük?
2022. nov. 14. 08:06
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom ti hol éltek külföldön de itt (külföld) baromi nagy gond szintén az energia és fûtés. Az áram nyár òta több mint 60%-al nôtt. Lakhatási krízis van a rengedet betelepített Ukrántòl akikben annyi köszönet meg tisztelet nincs mint egy utolsò senki háziban. Kivétel nélkül minden egyes Lengyel ismerôsöm ùtálja ôket és minden egyes ember átlag minimálbér sôt a felett keresô embert nagyon rosszul érint anyagilag, és én kifejezetten gazdasàgilag gazdag és top országban élek. Ùgyhogy ne általánosítsatok. A legtöbb nyugati országban is nagy és látványos az élet színvonal csökkenése, és a Lengyelek többsége Lengyel országban belül is inkább negatív véleménnyel van már az Ukránokròl mindazuk után amit lemûveltek miután befogadták ôket.
2022. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

3-as: "Nehogy már eldobjuk a legerősebb gazdasági és ideológiai szövetségünket ezek miatt." Isten barma!

Nagyanyádat megerőszakolták, a szabadságharcainkat leverték! ezek az oroszok!

Te hülyébb vagy mint Orbán maga, pedig az már nem semmi!

2022. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17es, erről van valami hiteles infód, hogy a lengyelek is negativ véleménnyel vannak a háborúról?
2022. nov. 15. 06:00
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
19# Az összes Lengyel munkatársam, managerem és ismerôsöm megerôsítetten ugyanazt állítja. Az átlag Lengyel állampolgár Lengyelországban ki nem állhatja ôket a viselkedésük, hálátlanságuk miatt. Itt is ugyanazt csinálják, nem azért ùtálják ôket mert Ukránok, hanem mert a viselkedésük elfogadhatatlan. Ôk meg tudják hogy hogyan viszonyulnak hozzájuk az otthoniak, rokonaik állampolgárok. Olvassnak beszélnek ismerôseikkel. Nagyon sajnálatos ami velük történik, én nagyon empathises ember vagyok, de ilyen undorítò viselkedést amit megengednek maguknak nem csodálom, hogy senki nem szimpatizál velük akik valamilyen formában is talalkoznak, érintkeznek velük. Bár ide extrém sok Ukránt betelepítettek az emberek már nagyon lázonganak ha Lengyel ha nem.
2022. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!