Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérkezett nektek is az...

Megérkezett nektek is az újabb fideszes agymosó nemzeti konzultáció?

Figyelt kérdés

Brüsszel és az EU kijelentette hogy a világtörténelem során soha nem látott mértékű fideszes korrupció miatt nem kapunk pénzeket, és amiatt esünk el a támogatástól. Felszólította az országot, hogy számolják fel a korrupciót és aztán jönnek majd a támogatások. Nyilván ezt csak orbán menesztésével lehet, így ez nem lehetőség. Ezért orbán mindent az EUra és Brüsszelre próbál kenni. Persze ehhez kell egy ilyen irányított kamu konzultáció ismét amit a fideszesek benyalnak megint. Ezt majd tudja lobogtatni Brüsszel előtt, hogy a "nép" akarja ez a nyomor az országban.


Félig igaza is van. Nem a nép akarja, hanem a fideszesek...


Aki még mindig ott tart, hogy nem ivlágosodott meg a fideszes fropagandahazugságoktól hogy "Márki küldte volna a gyerekeket háborúba", meg "fizetőssé tette volna az egészségügyet" stb. kérem ne reagáljon a kérdésre xD



2022. nov. 10. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de szerencsére csak 8000 millió forintunkba kerül az agymosás.
2022. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

"Brüsszel és az EU kijelentette hogy a világtörténelem során soha nem látott mértékű fideszes korrupció miatt nem kapunk pénzeket, és amiatt esünk el a támogatástól. "

Kérdésed elején egy hazugságot tényként írsz le.

Nem vagy te is lefizetett brüsszeli bürokrata??

Átláthatóságot akarnának haver...a kettő nem ugyanaz!

2022. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

3# Miért hazugsá ha a kormány is korrupció ellenes bizottságokat akar? Szerinted az egyrésztvevős pályázatok is rendben vannak?


Meg az is hogy a pályázatot a politikus öccse adja le majd amikor beperelik akkor a bátyja a bíró aki felmenti?


Buta fideszes.

2022. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
4# ja , ilyenkor eszembe jut a 3as metrós OLAF jelentés, meg a nokiás dobozok, meg az MSZP s páncélszekrény, meg az elcsalt állami úttörő vagyon, meg Mártha 2 millás órája...de neked biztosan nem jut eszedbe.
2022. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 nekem eszembe jut hogy milyen kis piti ügyek voltak ezek (kivéve a márthás ügy, ami nem is volt ügy, csak a pártállami propaganda verte magát), és milyen jó lenne ha még ma is ilyen piti ügyek lennének, nem pedig 10 meg százszoros árszorzókkal az lenyúlásokban, szinte naponta.


Dehát Magyarország előre megy...

2022. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jött meg, ügyfélkapun úgymond "leiratkoztam róluk" hosszú évek óta, nem is kapok semmilyen konzultációs baromságot :D
2022. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#7 hol is kell leiratkozni?
2022. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5# Mészáros lölő 2000 milliárdot kapott eddig a fidesztől, az hány nokiás doboz? 35000?
2022. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 [link]


itt szépen le van írva, én még másképp csináltam, mert akkor még másik oldal volt

2022. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy újabb konzultáció?
2022. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!