Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, mit...

Ellenzéki szavazók, mit szóltok ahhoz, hogy a DK a legmeghatározóbb az ellenzéki oldalon?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10: Persze ez így jól hangzik, de még mindig ott tartunk, hogy a Fidesz 55%-on áll. Egyelőre nem látom a tömegesen kiábrándult fideszes tábort. Ha meg is indulna valami, úgyis mindig mindent kimagyaráznak.
2022. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 DK-s ***** válasza:

#11-nek:


Ami itt fog következni ha a csúti mangalica nem kapja meg az EU-s lóvét, azt igen nehéz lenne kimagyarázni. És szerintem nem fogja meg kapni.


Pusztító árak lesznek a közszférában minimális fizetésekkel, és horror rezsiköltségek.Mindegy hogy honnan, de O1G-nek pénzhez kell jutnia, mert a holdudvar éhes, és etetnie kell. Már most meglopják az országot a rezsiemeléssel. Mert az energiaárak ilyen brutális emelkedése mögött is ők állnak. Teljesen indokolatlan, és a kamu háborús helyzetre hivatkozást is már csak az elvakult fideszesek eszik meg. Ezen is ők nyerészkednek.

2022. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12: Az EU-s pénzeket szerintem megkapjuk, még ha késéssel is. De meglátjuk.

"a kamu háborús helyzetre hivatkozást is már csak az elvakult fideszesek eszik meg"

Na ez az, amiben sajnos egyáltalán nem vagyok biztos.

2022. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 DK-s ***** válasza:

#13-nak:


Ha a kormány a vállalásait nem teljesíti, márpedig nem teljesítheti mert az öngyilkosság lenne a részükről, akkor a kiszabott szankció 7 évet érint.


"szerintem megkapjuk, még ha késéssel is."


7 év késéssel.


Ez a kormánynak csúfolt tolvaj banda fél éven belül totálisan összeomlasztja a gazdaságot, nem hogy 7 év alatt. Nekik kell a lóvé, bármi áron, akárhonnan.

2022. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14: Ha ez így is lesz, attól tartok, hogy az emberek előbb fordulnak az Európai Unió, mint a kormány ellen. De ne legyen igazam.
2022. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
73%
Amit a Fidesz csinált az emberi jogokkal, siralmas. Most nem arról van szó, hogy mennyi pénzt tettek zsebre, hanem arról hogy mennyire elutasítják a fejlődést. Konkrétan minden erejükkel akadályozzák. A “normalitás” és “nemzeti értékrendünk” mind lejárt ügyek. Nem összeegyeztethetők a huszonegyedik századdal. Mi fiatalok nem akarunk a múltban élni, miközben a világ többi része szalad előre. Meg kell élni a jelent, nem betegesen kapaszkodni a múltba. A régi korok csillaga leáldozott.
2022. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16

Teljesen irreleváns választ adtál.

"A “normalitás” és “nemzeti értékrendünk” mind lejárt ügyek. Nem összeegyeztethetők a huszonegyedik századdal."

Ja, a Kovácsné Takács István a jövő.

2022. nov. 5. 20:43
 18/18 anonim válasza:

#16-os itt.


Nem volt irreleváns, csak gyors eszmefuttatás. Mert ez azt jelenti, hogy bárki is lesz majd hatalmon az ellenzéki oldalról úgy érzem, hogy vesz egy friss levegőt az ország.

Bohókás példádra reagálva, Kovácsné Takács István nem lehetne. A -né tag a magyar nyelvben női jelző. Tudod, egy azon “normális” dolgok közül amihez úgy ragaszkodtok.

Nemtől függetlenül, tetszik az egyre több országban megjelenő szokás, hogy átveszi egyik fél a másik nevét, vagy a pár mindkét család nevét megtartja. Így nem hangzik úgy mintha a nőt birtokába venné a férfi. Például: A szolgálólány meséje —> Fred Waterford szolgálólánya Fredé…

Természetesen elfogadom ha valaki máshogy gondolkodik és sosem erőltetnék senkire semmit, csak úgy gondolom fontos ilyen dolgokról beszélgetni különböző véleményű emberek között is. Nem muszáj ugyanúgy élnünk. Nincsen problémám a keresztény értékekkel sem, de szerintem senki sem szeretné ha valaki más értékrendje az ő személyes életét befolyásolná. Ha nekem nem tetszik a vallás, nem vagyok vallásos. A templomok attól még ugyanúgy ott állnak minden városban. Nem zavar. Ha nem tetszik a melegesküvő gondolata, akkor egyszerűen csak ne tarts magadnak egyet se. Béke, egyetértés nélkül is.

2022. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!