Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy Orbán 2050-ig...

Támogatnád, hogy Orbán 2050-ig hatalmon maradjon?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Fideszre szavaztam legutóbb, de nem támogatnám. 1-2 mandátum után most már jöjjön egy új, karizmatikus vezető. Szijjártó Péter például.
2022. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Már rég sitten volna a helye, mert szétlopta és szétverte az országot.
2022. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

"Fideszre szavaztam legutóbb, de nem támogatnám. 1-2 mandátum után most már jöjjön egy új, karizmatikus vezető. Szijjártó Péter például."


Azért erősen lehetne vitatkozni, hogy Kakadu karizmatikus vezető e, vagy egyáltalán jó lenne e. Én annyi nyilatkozatot nem láttam tőle, de sokan itt a fórumon idiótának tartják.


Viszont a Fidesz egy maffiaszervezet, ami baromira kártékony is, rengeteget loptak, szétverték ezt az országot. El kéne takarodniuk miindannyiuknak, akik ebben a maffiarendszer felépítésében részt vettek, beleértve a propagan distákat.

2022. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

#11

Kakadú Pítör? Fujj!🤢

2022. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!