Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érezted-e már valaha úgy,...

Érezted-e már valaha úgy, hogy Orbán Viktor és családja (a Fidesz) átlépett egy határt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Soha nem éreztem, hogy akár Orbán vagy a családja, a Fidesz átlépett volna egy határt
Orbán és családja, a Fidesz már rég átlépett egy határt
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Már amikor a Felcsúti stadiont megépítette közvetlen a háza mellé, akkor átlépte. Akkor azt mondtam, nincs jobb a fidesz helyett. Ha kell egy stadion, akkor legyen boldog vele. Aztán épített még vagy 10-et
2022. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor Felcsútra csinált kisvasutat, nekem pedig nem.
2022. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Már a rendszerváltásnál átlépték, mikor a KJ után örökölt vagyont lenyúlták, az IMF hitelt meg meghagyták nekünk, azt már nem akarták lenyúlni.
2022. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak átLÉPTÉK, hanem peckesen átvonultak rajta és rá is szartak.
2022. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a stadionépítés szerintem is túlment egy határon, pedig Fidesz-szavazó vagyok.
2022. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz kellett volna lennie a túloldalán is. Ő, mióta felnőttként ténykedik, csak erősen a határon túl volt. Ja, hogy tovább távolodik? Igen. És miért hagyja, akinek ez nem felel meg?
2022. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor.
2022. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!