Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Pankotai Lili féle...

Ez a Pankotai Lili féle trágárkodás tulajdonképpen csak gumicsont?

Figyelt kérdés

Két napja másról sem szól a sajtó, mint hogy egy gimnazista lány mit mondott az október 23-i tüntetésen. Utána az iskola igazgatója elhatárolódott tőle, majd a jönnek az ellenzéki médiaszereplők, hogy kiállnak mellette.

Most ez az egész mire jó? Eltekintve a trágár stílustól ennek a beszédnek semmi jelentősége nincs. Igazából csak elterelte a figyelmet Orbán beszédéről, amit Zalaegerszegen zártkörben mondott el, pedig annak tényleg van relevanciája.

Amúgy a személyes véleményem az, hogy midnenképp joga van kifejezni a véleményét, de engem ez a stílus taszít, ilyent nagyon sokan tudnak, szépen választékosan beszélni már nagyobb kihívás.



2022. okt. 25. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"majd a jönnek az ellenzéki médiaszereplők, hogy kiállnak mellette"


Ezt mondjuk előre lehetett tudni.

2022. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Az volt az eredeti elképzelés, hogy egy fiatal, szókimondó diák, amolyan egy közülünk, majd jól maga mellé állítja a fiatalokat.

Na, ez nem jött be. Sőt, iszonyat kínos leégés lett belőle.

2022. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Annak igen, aki ezzel foglalkozik, én csak onnan tudok erről, hogy olvastam egy bejegyzést, de nem hallgattam meg, csak elkönyveltem, hogy egy tini úgy beszél, ahogy a tinikre jellemző lehet, és akkor mi van, nem várható el tőle olyan megfogalmazás, amihez még nincs tapasztalata, mert nem tanulta, mert nincs tanár, aki megtanítsa neki.
2022. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha én lennék az apja, mert korban az lehetnék, kimosnám a száját szappannal.
2022. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

"nem várható el tőle olyan megfogalmazás, amihez még nincs tapasztalata"


Kb óvodás gyerekek is tudják már, hogy mi az, hogy csúnya szó.

2022. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Bejött egy újabb GT hazai adaptáció színre léptetése. Pár napig részben tematizálja vele a híreket az ellenzék. Az más kérdés, hogy milyen eredményt tudnak kisütni belőle, utána is magukra tudják-e irányítani a fókuszt vagy sem.

Rosszul volt viszont szerintem a szereplő kiválasztva, tematizálva. Egy közepesen gagyi valóságshowra jobban castingolnak, jobban építik fel a karaktert és a mondanivalóját. Ezt viszont már bukták, ellőtték a patront 1-2 évig, ha megint kirángatnak egy "mocskosszájú fiatal" GT adaptációt az nem fog ekkorát szólni mivel az újdonság, a meghökkentő/botránkoztató hatás fokozatosan tompul.

2022. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4-es, ha te lennél az apja, te is így beszélnél, mert a gyerekek elsősorban otthon tanulnak meg kommunikálni, és onnan hozzák, hogy beszélnek. :-)
2022. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

"Kb óvodás gyerekek is tudják már, hogy mi az, hogy csúnya szó."


És használják is, ha lenne gyereked, vagy mozognál gyerekek között, vagy lenne kisgyerekes ismerősöd, tudnád. :-)

2022. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

"nem várható el tőle olyan megfogalmazás, amihez még nincs tapasztalata"


Tehát túl tapasztalatlan ahhoz, hogy tudja, hogy kell beszélni, de ahhoz nem, hogy politikai ügyekbe beleszóljon.

2022. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Mocskos Lili?
2022. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!