Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mozgosítás idején kik azok...

Mozgosítás idején kik azok akik kimaradnak a besorozásból?

Figyelt kérdés
Ugye a nőket nem hívják be, ők max önkéntes alapon jelenkezhetnek a hadseregbe, feltételezem, hogy a gazdaságilag fontos vezetőket sem sorozzák be, de kik azok akik még egy háború esetén szintén mentesülnek a besorozás alól?
2022. okt. 22. 16:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
#10 de nem engem ütnek meg, hanem hatalmi harcot vívó isten-komplexusos elmebetegek fitogtatják a hatalmukat, más emberek élete árán. Mi a francnak asszisztáljon ehhez bárki?
2022. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
#11 Valóban, csak amikor az istenkomplexusos idióták kényszerített szolgái szétlövik a házadat, akkor talán másképpen fogsz vélekedni. Az, hogy ez ellen asszisztálsz-e, lassan nem a te döntésed lesz.
2022. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 nem, én ilyen esetben sem harcolnék. Elég lenne elveszítenem az otthonomat, az életemet nem szeretném. Emigrálnék.
2022. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7 ha nagy balhé van visznek 16-60 ig mindenkit, de ga már arra kerül a sor már marha nagy a gáz.
2022. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

#12

Anyuci szokjnyája kényelmesebb? Ha férfi vagy, halj hát meg férfiként. Mondjuk egy ilyen okosság után nem az ellenfél, hanem a saját bajtársaid lőttek volna fejbe.

2022. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 miért lenne férfias más emberek hatalmi harcában paraszt lenni a sakktáblán? Az én életem annyival kevesebbet ér? Feláldozható lennék, azért, mert a “nagy embereknek” most éppen a háború hoz több profitot. Persze, meghalni értelmetlenül, az nagyon férfias.
2022. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
Akkor elmagyarázom egyszerűbben. Ha más emberek hatalmi harcának te, vagy a hazád az áldozata, akkor elég gerinctelen dolog elmenekülni. Mond neked valamit a tisztesség, mint fogalom?
2022. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
#17 miért lenne az tisztességes, hogy más emberek konfliktusában én haljak meg, amikor emigrálhatok is, és élhetem az életem? Nem érdekel, ha szerinted ez gyávaság, szerintem ez az egyetlen épeszű döntés. Meghalni azért, mert éppen a háború hoz pénzt xy-nak hülyeség. Nem az én harcom, nem az én háborúm, nem én fogok miatta meghalni.
2022. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
17 Ha a tisztesség nem csak nagy szó, és ezek neked fontos elvek, akkor maradj. De az, hogy az ember a saját irháját menti természetes túlélő ösztön, nem "köcsögség" . (Bár amikor valaki nagy pofával előadja a tisztesség/becsület kombót általában az aki hátbaszúr amint tud.)
2022. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!