Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor látunk magyar nagypoliti...

Mikor látunk magyar nagypolitikusokat végre börtönben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, de Hagyót még nem Orbánék számoltatták el.
2010. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

"Igen, de Hagyót még nem Orbánék számoltatták el."


Ez olyan vicces, hogy pont ők akarnak elszámoltatni. Valamivel hitelesebb számomra, ha egy olyan párt számoltat el, mint a jobbik vagy az lmp, akiknek (még) nem róható a számlájára semmi. De ennek a nagy fideszes elszámoltatásnak csak akkor lehetne örülni, ha a saját embereiket is elszámoltatnák.


Akkorát röhögtem tegnap a Hajóson a heti hetesben. Azt mondja: a fidesz ígér holnapra valamit, amit persze még 1-2 évig nem is tudna véghez vinni, ha akarná se. Erről pedig úgy tereli el a figyelmet, hogy ne kérjék számon rajtuk, hogy de hát szeptemberre igérted 2010-ben, nem pedig 2025-re, hogy havonta azt mondják: hopp ott egy csontváz, erre az okos nép oda rohan és avval foglalkozik egy ideig :D Ez k.urvára igaz.

2010. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Börtönökbe a bűnözőket szokták bezárni. :)
2010. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én egyet sem akarok börtönben látni. Mindegyik születése óta a mi adónk zabálja. Ideje lenne már ennek véget vetni.
2010. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" Igen, de Hagyót még nem Orbánék számoltatták el."



Ember ne viccelj már!

Orbán még a sarki fagylaltost sem lenne képes elszámoltatni a visszajáróval.

2010. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Soha sem!!!


Én mondjuk akasztófán szeretném látni az összeset!!!!

2010. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!