Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev és a DK miért nem...

Dobrev és a DK miért nem vállalja be, hogy az őszödi beszéd 16 éves évfordulóját ünneplik október 23-én?

Figyelt kérdés
Ehelyett azt mondja, hogy a tanárokért megy utcára.

2022. okt. 18. 15:22
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20: ebben még igazad is van. És akkor ez a tény szentté avatja Gyurcsányt, vagy mit akarsz ezzel mondani drága barátom?
2022. okt. 18. 16:05
 22/30 anonim ***** válasza:
19es nem, a kommunista jelző a trágár, de te az előző kommentjeidben a zsidókat is szidtad ami rasszizmus, jó hogy tisztában vagy vele miket írtál, meg tudsz szöveget értelmezni xddd, jaj imádom.
2022. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
92%
#21: És te mit akarsz ebből az egész kérdésből kihozni? Az őszödi beszéddel Gyurcsány örökre megbukott. Mit ünnepelne ezen? Erre válaszolj.
2022. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

23: a kérdés ironikus volt arra vonatkozóan, hogy vajon mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy azon a napon menjen ki Gyurcsányné a nép oldalán, amelyen 16 évvel azelőtt a drága férje őket oszlatta.

Érted?

2022. okt. 18. 16:45
 25/30 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, remélem te egy napon sem hagyod el a házadat, amikor valaha valami rossz történt veled korábban. Hiszen miért kockáztatnád pont annak az évfordulóján?!:D
2022. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
78%
Már kezdem sajnálni a fideszeseket. Bár lehet nekik nem fáj az, amit itt leművelnek. :D
2022. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Igen a “rabolt zsidó vagyon”, meg “zsidó villa”, az eléggé lekicsinylően ,rasszistán hat, mert úgy dobálodzól a zsidó szóval mintha bármi jogod lenne hozzá, hozzáteszem zsidó származású vagyok,szóval a komcsi jelző mégjobb amit használsz rám, a lényeg hogy egy rasszista és diszkriminatív ember vagy az eddig leírt jelzőid alapján, ha tetszik ha nem, az egyetlen menthetetlen ember meg te vagy itt, aki nem veszi észre milyen szánalmasan és saját magát lejáratva viselkedik, és nem tűnik fel neki, hogy rajtam kívül már többen is írták ezt neki :).
2022. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mégse én írok ki olyan kérdéseket ahol minden válaszadó, téged oltogat vagy írja le, hogy baromságot beszélsz, szóval az általad felsorolt jelzők, valahogy rád jobban illenek, meg is hagyom őket neked :).
2022. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#24: Értem. De az ilyen kérdések, meg a rá adott válaszok szerintem csak egymás provokálására jók, aminek nem sok értelmét látom. De ha ti ettől boldogabbak lesztek, akkor hajrá :)
2022. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha egy szeretted a születésnapodon hal meg, te soha többé nem ünnepled a születésnapodat utána? Kb. ilyen butaság ez a kérdés is.
2022. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!