Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más se hallotta az Eu-tól ezt?

Más se hallotta az Eu-tól ezt?

Figyelt kérdés

"Ma az egyetlen akadálya a pedagógusok-béremelésének a baloldal, mivel mindent elkövetnek annak érdekében, hogy ne kapja meg az ország a neki járó pénzeket, tehát igazából ellenük tüntetnek a demonstrálók - mondta egy másik kérdésre Gulyás. "


Én csak azt nem értem ha a baloldalnak ilyen hatalmas ereje van, hogy visszatartsák az eu-s pénzeket -fideszes 2-3-ad és veszélyhelyzeti státusz mellett-, akkor hogy a bánatba vesztettek el egy választást? Ennyire profin balf.szok ?



#FIDESZ #baloldal #kifogás #veszélyhelyzet #2-3-ad #Kenjük rá másra
2022. okt. 13. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Meg nem utolsó sorban azt is érdemes belekalkulálni, hogy az EU nem fizeti a magyar állam alkalmazottainak bérét, soha nem is tett ilyen és soha nem is fog.

Szóval ez az egész baromság ahogy van.

2022. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Igazi kötélrevaló gyerek ez a Gulyás. 12 évig 2/3-os kormányzás mellett sz*rtak magasról a tanári bérekre, eszük ágában sem volt komolyabb béremelést adni, és ezek után most a baloldal a hibás. És nem sül le a bőr a képéről, mikor ezt kimondja.
2022. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Kamuzik búzageri.
2022. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta azt hallgatom, hogy az EU csak viszi ki a pénzt az országból, meg hogy sokkal jobban élnénk, ha nem lenne EU... közben pedig ugyanazok a jobberek fújják, hogy fúj csúnya EU, nem küldik a pénzünket, nem tudjuk megemelni a tanárok bérét.

Szerencsétlen retardjobberek észre sem veszik, hogy mekkora önellentmondásba keverednek, csak fújják a pártközpont által kiadott aktuális mantrát, mint a papagájok.

2022. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Isti22 ***** válasza:
52%

Nem értem, miért bántjátok, igaza van. Gyurcsány megemelhette volna a tanári fizetéseket, de nem tette meg. Akkor most miért a Fideszt bántják?


:D

2022. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DK-s ***** válasza:
A szokásos "gumicsont", amin lehet rágódni.
2022. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert itt nem az Eu szavazata számít, hanem a magyar szavazók többsége. A baloldal eladta magát, már nem képviselik a honfitársaikat.
2022. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező

Mi az, hogy "fideszes 2-3-ad"?

Úgy érted, Fideszes -1-ed, vagy "2 minusz 3-ad", azaz 1,66666?

Nem értem.

2023. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!