Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha atomháború lesz, ugye...

Ha atomháború lesz, ugye Magyarországra nem dobnak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 20:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
83%
8-as: Mindenhol megjelenik a spamjeivel, a 16 is tőle jött, bele van gyógyulva ebbe a jajj nem léteznek dologba.
2022. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
8%

21.

És, mi közöd van hozzá?!

2022. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
83%
Csak unalmas, hogy minden kérdéshez spammeled ahol atomfegyverekről van szó, holott elején nem egyszer el lett magyarázva, hogy az a fals info amit spammelsz, alátámasztottuk nem egyszer stb nem fogadtad el. Innentől meg nem kell mindenhova beszórnod, ha csak nem az a kérdés hogy " Léteznek-e atomfegyverek ".
2022. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
5%

23.

Én is láttam,de nem lett alátámasztva,milyen alátámasztásra gondolsz?

2022. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
88%
Hogy miért létező és működő fegyverek.
2022. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
8%

Szerinted!


Szólok,hogy nem Én linkelek mindenhova,vannak többen is akik rájöttek,hogy az atomfegyverek nem működnek a linkeket pedig bárki felrakhatja,mert nyilvánosak azon kívül vannak nagyon komoly elemzések is róla hogy mi az alapja hogy nem lehettek atomfegyverek amiket annak mondanak!

2022. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
83%

Igen, és teljesen véletlen hogy mindig ugyanaz a pár link megy és valami véletlen folytán azonos csillagú a profil is.


De egy szónak is száz a vége, én erre több szót nem akarok pazarolni, sem vitázni, kifejtettük nem egyszer nem kétszer, hogy miért léteznek és fizikailag semmi nincs amiért ne léteznének, nem kell újra nekimenni.

Viszont míg nem az a kérdés hogy léteznek vagy sem, és bevágod ide ezt a nem léteznek dolgot, onnantól részemről én simán jelentem, hogy nem a kérdéshez tartozik, és törlik

2022. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
8%

27.


"kifejtettük nem egyszer nem kétszer, hogy miért léteznek és fizikailag semmi nincs amiért ne léteznének"


Nem tudom hova ez a többes szám!


Amugy tényleg nem emlékszem hova fejtetted ki,pont ezért irtam,hogy mások is vannak,mert valószínűleg nem nekem fejtetted ki!


Aki nem eléggé ismeri a dolgot azt könnyen lejárathatod!

2022. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Na jó, ezután tényleg nem fogom erre már különösebben semmit írni, bármit is fűzöl hozzá.

Azért a többes szám, mert én és még legalább profilok alapján 3 másik embert is láttam aki - természetesen nem csak neked hanem azoknak a másoknak is... - kifejtettük, elmagyaráztuk fizikai oldalról belemenve a témába, amikre általában jöttek az olyan válaszok, hogy de nem léteznek, hisz a New York Times is megírta és hasonlók.


Szóval ahogy írtam, annyi hogy ha nem az a kérdés hogy léteznek vagy sem akkor nem kell kényszeresen belinkelgetni ezeket csak mert atomfegyverekről van szó valahol.

2022. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
8%

Amúgy te mindíg itt lógsz a gyk-n hogy mindbe beleütköztél?


De valójában miért zavarna téged,ha kiderülne hogy nem léteznek,az neked rossz lenne?

2022. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!