Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előbb utóbb el fog gondolkodni...

Előbb utóbb el fog gondolkodni a Fidesz egy olyan törvényjavaslatról, ahol a nyugdíjat a hatalmon lévő párt támogatásához kötné,egyfajta garancia szerződésben?

Figyelt kérdés

Aki kérné a nyugdíjat annak előzetes szerződésben a Fidesz támogatását kell biztosítania, oly módon hogy az ő szavazataik mind automatikusan a nyugdíj folyósítás miatt a Fideszre mennének.

Különben az államnak nem érné meg eltartani ezt a sok nyugdíjast.


2022. okt. 6. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Elárulom nem mindegyik nyugdíjas Fideszes.

Most komolyan azok ellen kell hergelni akik felépítették az országot és a segged alá egzisztenciát raktak.

Szánalmas vagy és szégyellheted magadat!

2022. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagypapa vagyok. Nem szavaztam egyik partra sem eddig... Miért vagyok rossz?
2022. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek ez az ötlet pont a DK vezérétől, Gyúrcsány elvtárstól származik, amikor élethosszig tartó munkáról beszélt előző választásnál és a nyugdíjkorhatár eltörléséről, mert a rendszer nem fogja sokáig bírni ezt a túlzott kifizetést.
2022. okt. 6. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Mert hol azt hazudod, hogy tanár vagy, hol azt, hogy nagypapa, pedig csak egy diák vagy egy szakmunkásképzőben.
2022. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakmunkásban tanító nagypapa vagyok aki közben diák egy egyetemen és rendőr tűzoltó és katona is vagyok. Most örülsz?
2022. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!