Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Dr.Orbán Viktor mihály miniszterelnök, főispán úr be akar kukucskálni népszámláláson a jobbágyak házába és magánéletébe? Miféle kérdések ezek?

Figyelt kérdés

Hány wc van a lakásában...

Mire használja a lakást, ergo mit csinál otthon...

Stb...

Ti mit írtatok?


2022. okt. 5. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezekre kötelező válaszolni, hogy mit csinál otthon? Amire nem kötelező, arra nem fogok.
2022. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kötelező.

Muszáj megjelölni.

2022. okt. 5. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Orbán Viktornak tényleg nincs jobb dolga, mint pont a te WC-del foglalkozni.
2022. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.

Akkor meg fogsz lepődni a népszámlálós kérdéselen ha még nem csináltad meg 🤣

2022. okt. 5. 09:57
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Engem nem érdekel, mire kellenek nekik a válaszok, nekem nincsenek titkaim, ha az érdekli hány budim van, hát megmondom.
2022. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanezek a kérdések voltak 2011-ben is: [link]
2022. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
4: megcsináltam, nem lepődtem meg. A lakások felszereltsége persze hogy érdekes nemzetgazdasági szinten. Már a múlt században is voltak hasonló statisztikák.
2022. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Szinte minden országban vannak ilyen felmérések. Mi a gond vele?

Vagy gondolod, hogy ha a magánszférádra kíváncsiak, nem tudják megtenni úgy, hogy nem is érzékeled? Lehet persze rettegni, ha jólesik.

Munkám miatt átestem nemzetbiztonsági vizsgálaton. Azon túl, hogy tájékoztattak róla (még előtte), semmit nem vettem észre.


De tudod mit! Végezz el egy tesztet. Írj be extrém rossz adatokat. Mondjuk hogy 136 db budid van, nincs egyetlen lakószobád sem, de az alapterület 960 m2, stb.

2022. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Na azért nem kell mindenhez összeesküvés-elméletet gyártani, ez mindig is így volt.


"Az 1990. évi népszámlálás összefoglaló adatai 1990-ben – 1970-hez hasonlóan – a teljes körű adatfelvételen túl a lakásállomány és népesség 20 százalékára (1970-ben 25 százalékára) kiterjedő reprezentatív adatfelvételre is sor került. A reprezentatív felvétel keretében a lakások műszaki állapotára és helyiségeire, illetve a személyek iskolázottságára, foglalkozási adataira, ingázására tettek fel az alapfelvételhez képest részletesebb kérdéseket. A reprezentatív kérdések kitértek a fogyatékosságra is, valamint további információkat tartalmaztak a nők termékenységére vonatkozóan." (KSH)

2022. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, kérdező, ezek csak a statisztikákhoz kellenek. Ha konkrétan rád lennének kíváncsiak, kiderítenék ezeket rólad a kérdések nélkül is, sőt még többet is. De nem vagy te olyan fontos ember... :D
2022. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!