Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a jobbikos/mszp-s ügyről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 26. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Megérdemelte a Jobbikos!
2010. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Az MSZP milyen alapon tette oda a plakátját?Mocskos Káli.
2010. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Az első válaszadó viselkedésére hívom fel a figyelmet. Gyűlölködik, de neki szabad mert ő szent anti-jobbikos... Mikor a Jobbik kimondja az igazságot, akkor meg csúnya nácik... tele van a tököm az egésszel.


Szerintem jogosan tette.

2010. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez vagyunk mi. Vihar a biliben.
2010. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bumbi02 ***** válasza:
ha én szedek le egy plakátot akárhonnan engem is elvisznek ha látják.. főleg ha előtte felszólitanak.. nincs ebben semmi...
2010. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Feltűnt-e már valakinek, hogy ma Magyarországon nem plakátok alapján szavazunk? -.-

idióták

2010. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

ma 20:00


A jobbikosok a rend hívei. Elutasítják a vagyon elleni bűncselekményeket, pl. a rongálást. Rendet akarnak és kemény rendőri fellépést.


Kivéve persze, ha a törvényt, mint mindenkire, egy jobbikosra is alkalmazzák. Akkor a jobbikosok nyavalyognak, akárcsak a cigány, aki kábellopás közben tettenérve rasszizmusról beszél.

2010. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerű "kirakati balhé". Általában a média rákap minden ilyesmire, de szerintem ezeknek a dolgoknak nincs valódi hírértékük. Ha én tépnék le egy plakátot, az soha nem kerülne be a hírekbe és szerintem egy politikus se esik más mérce alá e tekintetben. Nyilván ellenem is eljárás indulna, de a kutyát sem érdekelné, mint ahogy ez se különösebben.
2010. szept. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rendőröket úgyis mind ki fogják végezni, és lesz helyettük gárda. Nem sokáig kötözködnek már.
2010. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vasárnap csinálta,hétfő délután már el is engedték.
2010. szept. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!