Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz nélkül hány százalékos...

Fidesz nélkül hány százalékos párt a KDNP igazából?

Figyelt kérdés

Lehet ezt még mérni, mint anno és a legfrissebb adatok alapján hány százalékos lenne?

Bejutna egyáltalán a Parlamentbe?


Érdekel, mert 1) gúnyolódnak, hogy máshol 15-20%-os pártok koalícióban kormányoznak és

2) a 2/3-ra hivatkozva Kdnp-s politikusok is sokszor éjszaka terjesztik be ötleteiket amikbõl azonnal törvény lesz.


Na de mindezt akkot ? % birtokában is valójàban?



2022. okt. 1. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel már ezer éve együtt indulnak, nem mérhető. Akkor derülne ki, ha külön indulnának.
2022. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem az a kérdés, hogy a KDNP hány százalékon áll, hanem hogy a Fidesz hány százalékon állna a KDNP nélkül. Közismert tény, hogy a Fideszt mindenki utálja, senki nem szavaz rá, tehát a KDNP nélkül nem lennének kormányon, mert a többség Semjén Zsolt Miniszter Elnök Helyettes Úr karizmája miatt szavaz a Fidesz-KDNP szövetségre.
2022. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Fidesz nélkül?

Az összes százalék az övék lenne! és még több is!

2022. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

HA külön indulnának egy fidesz-kritikus és valóban! kereszténydemokrata programmal, akkor még rájuk is szavaznék, ahogy szerintem a keresztény ismerőseim többsége is. Konzervatív körökben jó pont lenne, ha ez az egyébként történelmi párt visszatérne ahhoz az alaphoz, amit régen (még a kommunista diktatúra előtt) képviselt.

Csak hát ehhez olyan emberek is kellenének. Nem Semjénzsoltikák...

De amúgy meg az 1-esnek van igaza, jelenleg ez nem mérhető.

2022. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is párt, hanem a Fidesz álkeresztény tagozata.
2022. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A jelenlegi parlamenti pártok közül a KDNP-nek 19 képviselője van, és a Fidesznek 116 képviselője van. Igy összesen a kormánypartoknak azaz a FIDESZ-KDNPnek összesen 135 képviselője van. És a parlamentnek összesen 199 képviselője van. Ebből, ha ki számolod akkor a jelenlegi ellenzéknek 64 képviselője van. Tehát a Fidesznek önmagában is meg van az 56 %-a a parlamentben. De a kérdésedre válaszolva a KDNP 10 %-os arányban képviselteti magát a parlamentben.
2022. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Szerintem a kérdező nem erre kíváncsi, hanem hogy hányan szavaznának a KDNP-re, ha a Fidesztől külön indulna. Én 0,1%-ra tippelek.
2022. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es kérdező! Én voltam a 6-os válaszíró. Mivel a KDNP együtt indult a Fidesszel igy nem igazán lehet ki kalkulálni. De ha mégis akkor sokat elárul hogy csak 19 fő képviselője van a KDNP-nek.
2022. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: semmit nem árul el, mert ezt Orbán szabja meg, ki ül melyik frakcióba, Navracsics pl. most ül át, mert az EU-ban így jobban mutat, hogy kdnp-s.
2022. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom elérnék az 1 %-ot.
2022. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!