Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencnek igaza...

Gyurcsány Ferencnek igaza van? A választást MZP-ék vesztették el, nem a DK.

Figyelt kérdés
Végülis a DK erősödik folyamatosan, ők győztek. Az ellenzéki oldalt leuralták. A választást csak MZP és az őt követő pártok (Momentum, Jobbik, LMP, MSZP, Párbeszéd) vesztette el. Ebben iagaza van Gyurcsánynak?

2022. szept. 28. 19:41
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

"Végülis a DK erősödik folyamatosan"

Dehogy erősödtek, nem most vannak csúcson. A teljes ellenzék veszített, sosem lesz 5-15% feletti párt a DK, külön indulva továbbra sincs értelme, hiába szajkózzák a Schifferhez hasonló arcok.

2022. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyert volna a összefogás, vajon mit mondana a Feri? Ki nyert? XD
2022. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyar politika szégyene, hogy Gyurcsány Ferenc még nincs börtönben.
2022. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "legjobb" az egészben Mo.-n: a siker mindenkié, de a bajt 1 ember vigye el.

Nincs igaza a tintásnak...

2022. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én beérném azzal is, ha nyugdíjban lenne, és írná azokat qurva jó könyveket a baloldalról.
2022. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Evek ota veszitett, mibol gondolod h dk vagy gyurcsany nyerni fog valaha?

Amig o lesz, addig orban konnyen meg fog nyerni

2022. okt. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, akik mondják, hogy nem lesz ez 10-15% felett. Amikor 5% volt azt mondták, nem lesz 10%. Amikor meg lett a 10, azt mondták az a plafon.

Én remélem előbb-utóbb észre lesz véve az is, milyen ideológia és politika áll a párt mögött, mert általában nem szoktak tudni mást mondani az ellenzők, csak azt, hogy fúj Gyurcsány... de amúgy fogadom nem is tudnának legalább 3 fontos alappillért sorolni a párt jellemét és jellegét tekintve...

Én szimpizek velük, mert Orbán féle ideológia szöges ellentéte, ellenpólusa

2022. okt. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Ugye te még gyerek voltál a Gyurcsány kormány idején? Különben biztos emlékeznél rá, hogy a legtöbb kérdésben pont ugyanazt csinálta ő is, mint most Orbán. Csak neki nem volt ennyi ideje tönkretenni az országot.

Bár azt az egyet azért el kell ismerni, hogy ő még a demokráciát és a jogállamot nem bontotta le, de a mostani tevékenységét elnézve, lehet, hogy ez is csak idő kérdése lett volna.

2022. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 szia, hát 2009-ben mikor ő lemondott, 18 voltam,de felületesen bár de figyel(get)tem az eseményeket. Baromira tetszett, hogy valaki végre reformokat akar, ausztriai szintet ebből az országból, mert én az őszödből ezt vettem ki, nem azt hogy hazudott. Kit érdekel, minden politikus hazudik néha, ezen nem volt mit meglepődni. Amire még emlékszem abból az időszakból, hogy nehéz volt találni munkahelyet, engem pl. szakmai vizsgám után még a gyakorlati helyemre sem akartak felvenni (Debrecen, Cora Áruház). Engem úgy neveltek, hogy mindenkinek jár egy második esély,meg a megbocsátás. Ha csak a színtiszta politikát nézem, hogy Fidesz vagy Dk, akkor messzemenően a Dk programja szimpatikusabb, és nem foglalkozom azzal, mi volt a múltban. A Dk is azért jött létre, hogy tisztán, MSZP mentesen kezdhessen új politikába.
2022. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Hát én meg egy vidéki nagyvárosban éltem át gyurcsányi ámokfutást, 50 pluszosként. Egy olyan városban, ahol jószerivel csak az egyetem volt akkoriban az egyetlen munkáltató, és ahol már a 30 éveseknek is azt mondták a munkaügyi központban, hogy ha van rokona vagy ismerőse, aki tud neki munkát adni, akkor lesz munkája, ha nincs, akkor nem lesz. Mert 30 éves kor fölött már SENKIT nem vesznek föl dolgozni. És sajnos nem tudom megtenni, hogy nem foglalkozom a múlttal, mert nekem akkor nem járt második esély. Annyira nem, hogy Gyurcsány miniszterelnöki pozícióból a saját szájával terjesztette a rólunk szóló hamis sztereotípiákat, miszerint nem vagyunk fejlődőképesek, digitális analfabéták vagyunk, nem vagyunk hajlandók átképezni sem magunkat, de nem is lehetne már minket, mert hülyék vagyunk. Úgy am block mindenki, aki már elmúlt 50 éves. A világgazdasági válság meg még csak ezután jött. Nekem pont akkor kellett volna édesapám ápolása után visszatérnem a nemlétező munkaerőpiacra. Akkor már volt közmunka, és nagyon megörültem, amikor behívtak a Munkaügyi Központba. Egy gazdasági ügyintézőt kellett volna helyettesíteni egy év időtartamra közmunkában, akkor még a garantált bérminimumot fizették volna érte. Csak amikor bementem kiderült, hogy én, mivel nem átallottam már 55 éves is elmúlni, ezért még csak közmunkát SEM kaphatok. Még kutysz@r összeszedegetést sem kaphattam volna. 8,5 évem volt még vissza a nyugdíjig. A vége az lett, hogy el kellett adnom a lakásomat, mert úgysem tudtam fizetni a rezsijét. Annak az árából tudtam túlélni, amíg jobbra nem fordultak egy kicsit a dolgok, és már 61 évesen el tudtam indítani a saját egyéni vállalkozásomat. Azt meg nem nézem, hogy Fidesz vagy DK. Ez Fidesz vagy DK eleve egy nagyon rossz alapállás. A Fidesz természetesen ugyanolyan sz@r, sőt nekik sikerült még Gyurcsányt is alulmúlniuk. De ez nem azt jelenti, hogy akkor viszont Gyurcsánynak kéne visszatérnie. Van még ezen a kettőn kívül néhány millió ember ebben az országban, de szerintem még Kovács Gergő kutyája is jobb miniszterelnök lenne, ennél a kettőnél.
2022. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!