Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar áfa világrekord,...

A magyar áfa világrekord, hogy lehet üres az államkassza?

Figyelt kérdés
Ha itt valóban alig van pénze az államnak akkor a magyar állam vezetői pénzügyi analfabéták.

2022. szept. 26. 09:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
Ajanlom Zimbabwet vagy Malawit.
2022. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#20 arra kéezülök, hogy költözzek. Ausztria, dél német, svájc, esetleg új zéland lehet a cél, attól függően, hogy hol, mennyit adnak, ezeknek a működése és földrajza tetszik.


Egyébként meló közben jövök fel gyakorira :)


Nem, nem kapom ingyen, mert többszörösét fizetem. Vagy akkor a biztosítók által adottakat is ingyen kapom?

2022. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Azert kapod ingyen az ellatast mert fizetsz tbt. Ha 19evesen mondjuk elveszted a labad akkor milliok mennek el mutetre, kezelesre, rehabra, gyogyszerekre, ellatasra. Jo esetben epp hogy dolgozol es alig fizettel be valamit megis ellatnak INGYEN mert biztositott vagy azaltal hogy fizeted a tbt. Csak az olyan fszkalapok mint te szamszerusitik hogy tobbet fizettem be mint amennyit valaha ramkoltenek. Mondtam, de nem ertetted meg. Annak kell orulni ha tobbet fizetsz be mint amennyit valaha rad koltenek mert akkor valoszinuleg egeszsegben eled le az eleted. Pont leszarom hogy mennyit fizettem be eddig ha egeszseges vagyok es nem kapok vissza semmit, vagy tudom hogy ha komoly bajom lesz nem kell 20milliot kifizetnem ellatasra mint mondjuk az Egyesült Államokban a lakossag nagy reszenek.



En azt mondom minel elobb takarodj Ausztriaba aztan lepodj meg hogy ott is fizetsz afat meg egyeb adokat..

2022. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!