Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajban van Orbán? Harcias...

Bajban van Orbán? Harcias videóval jelentkezett be a főispán királyunk, de már a saját hívei is nekiestek. Betelt a pohár a híveknek?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #Viktor #főispán #Orbán #Főispán, hívek
2022. szept. 23. 16:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
KI?Mi?Ti!
2022. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon nem szeretem ezt a híveszést. Én Fideszes vagyok de nem hívő, hanem racionális szavazó. Látszik, hogy ennek az országnak a Fidesz éri meg, a számok is ezt sugallják. Ezt a hívezést a ballibek használják arra, hogy egy agymosott bandának nevezzék az ellentábort, alantas módon.
2022. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Igen, betelt , nem kell ellenkezni az unióval a szankciókat támogatni kell, az eu pénzekért meg teljesíteni kell minden követelést ezt Fideszesként mondom.
2022. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%
Ráadásul akiket ismerek önmagamon kívül Fideszeseket, ők sem hívők, hanem tudatosan választják ki a palettából a legjobbat, amely előre tudja mozdítani hazánkat.
2022. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%

#12


De te gondolom nem is lájkolsz ilyen piár posztokat, mint ami a kérdés témája és nem nyalsz be nyilvánosan, hogy milyen nagyon köszönöd azt a harcot, mit érted vívnak.

2022. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Így van, én is ezt látom.
2022. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%

"Nagyon nem szeretem ezt a híveszést. Én Fideszes vagyok de nem hívő, hanem racionális szavazó. Látszik, hogy ennek az országnak a Fidesz éri meg, a számok is ezt sugallják. Ezt a hívezést a ballibek használják arra, hogy egy agymosott bandának nevezzék az ellentábort, alantas módon."


Én egyetlen racionálisan gondolkozó, széles látókörű embert sem ismerek, aki a fideszre szavazott volna. És egyetlen fideszes sem tudott még egyetlen elfogadható érvet sem felhozni arra, hogy miért a fidesz. Innentől nehéz nem híveknek tartani őket.

2022. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Aha ,a családi adókedvezményt +már régen eqrtad.

Derék.!

2022. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%

"Látszik, hogy ennek az országnak a Fidesz éri meg, a számok is ezt sugallják."


És mihez hasonlítod a számokat? Csak mert gazdaságilag még Gyurcsány alatt is nagyobbat ment az ország, mint a 12 év alatt. Erre vannak konkrét számok, pl. GDP per capita.

2022. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%

Van sok ilyen idióta itten e oldalon.

Minek futtatod a fazságodat,tudja mind a 2/3,hogy idióták vagytok,észt adni meg nem lehet.!

2022. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!