Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan fórum, ahol politika...

Van olyan fórum, ahol politika iránt érdeklődő beszélgetőtársakat tudnék találni? (lent)

Figyelt kérdés

Külföldön élő magyar vagyok, de követem a magyar belpolitikát és persze a külföldi politikai eseményeket is.

Sajnos az ismerősi körömben nem ismerek olyat aki nyitott ezekre.


Lehetne magyar vagy angol nyelvű fórum is pl. politológiával foglalkozóknak vagy valami.


Magam is diplomás vagyok, közgazdasági területen végeztem.


U.i.: Nem gáz, ha nem értünk egyet. De talán egyszerűbb megjegyeznem, hogy az utóbbi időben a szociáldemokrata irányzatok állnak hozzám legközelebb.



2022. szept. 18. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt a GYK.
2022. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz politikáról "beszélgetni" Magyarországon. 2 perc és egymás nyakának ugranak az emberek, nem lehet vitázni, érvelni, pár perc után az lesz, hogy te hülye vagy, mert nem értesz vele egyet.
2022. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#



Igaz, sajnos a vitakultúránk a béka feneke alatt van.

2022. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!