Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok mért támogatják...

A magyarok mért támogatják anyira Oroszországot?

Figyelt kérdés
Én is Oroszországot támogatom, de az más mert én Orosz is vagyok is nyílván a hazámat támogatom. Nem értemem a magyarok mért anyira oroszországot támogatják, hogy ha a legtöbb ország Ukrajnát támogatja. Kárpátalja meg Erdély miatt van? A magyaroknak Erdély meg Kárpátalja olyan legendás misztikus hely.😂😂😂 Nem telik el olyan nap mikor ne beszélnének az M1 erről a két helyről. Ez a menyország vagy mi?😂😂😂

2022. szept. 12. 19:40
1 2 3
 11/21 Drakula ***** válasza:
50%

8-as.

Adtól még az ukrán gyülöletük miatt támogatják az oroszokat. Én speciel nem támogatom őket.

2022. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Erdélynek ehhez semmi köze! Mi itt nem vagyunk putyinisták!!!
2022. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Mivel 12 éve arra kondícionálják a magyarokat, hogy utálják a nyugatot és az EU-t, mit vártál?


Nekik elég annyi hogy az oroszok a nyugat ellen harcolnak és máris kézen csókolják őket.

2022. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
Én utálom az oroszokat és az ukránokat is! De még jobban a nyugati képmutató wokeot. Mindig a gyengéket védtem és ezért állok most az oroszok mellett, mert hosszú évekig írtották őket a nácik keleten, miközben a NATO meg sem nyikkant!!
2022. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%

Kárpátalja miatt mi tudjuk, milyen szemetek az ukránok a kisebbségekkel, és mennyi területet loptak. Emiatt azt is átérezzük, hogy ott oroszok laknak, azaz lopott terület, az oroszok csak visszaveszik.

És alapjában véve igazságosabb nép vagyunk, nem szeretünk lopni másoktól, míg a Nyugatot ez nem zavarja. Így ők csak annyit látnak, hogy az oroszok agressziót folytatnak, az nem érdekli őket, hogy csak a saját területükért teszik.

2022. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországon csak a fidesznyikek támogatják Putyint meg a háborúját, mert ők a fideszpropagandát hallgatják, és az folyamatosan mossa a borsónyi agyukat az orosz propagandával. Mégpedig azért, mert Orbán az ügynöke Putyinnak, Putyin zsarolja és kézben tartja Orbánt.


Egyébként te is jobban teszed ha átgondolod, h Putyin azonos-e a hazáddal, Oroszországgal, vagy esetleg épp a tönkretevője annak.

2022. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
7%
Amelyik erdélyi nem az oroszokkal van azt remélem móresre tanítják majd az Oláh pajtásaik.
2022. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem támogatjuk Oroszországot, nagyon kevés ilyen megnyilvánulást látok, ezt a háborúpárti őröltek erőltetik. Aki a háborúban nem az ukránokat nyallerolja az még nem oroszpárti, csak nyilván nem is ukránpárti. Talán magyarként elég nagy szégyen is az amikor valaki nincs tisztában a nácizmussal, a népirtással és persze azzal ahogy a kisebbségekkel, a magyarokkal is!!! bánik az az ország. Valamint azzal, mennyire korrupt, korrupt bűnöző oligarchák embere Zelenszkij is, ezt is mindenkinek illene tudni aki magyar. Hogy került Zelenszkij hatalomra, mennyire szimpatizál a náci AZOV bandával, komolyan mondom Orbán egy ártatlan kis bárányka hozzá képest. Ebbe gondoljatok bele, a normális ember egyszerűen csak nem akar belerokkani két ilyen korrupt bűnöző banda vetélkedésébe. Ez mitől oroszpártiság, sosem fogom megérteni. Az meg ami az ártatlan civileket illeti hát pont addig fognak halni és szenvedni amíg a világ élteti a háborút a két gazember között.
2022. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

A magyarok nem putyinisták! CSAK a fideszkárosult elmék azok!


A világon él kb. 15 millió magyar!


A fidesznek befeküdt az utolsó választáson 3 millió birka!


A két kategóriát ne keverjük!!!

2022. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%
aki nem cumizza az ukrán brokit az oroszpárti ? én leszarom az ukránokat de a ruszkikat is sőt a jóemberkedő usa is dögölhetne már
2022. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!