Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes jobboldaliak miért...

Egyes jobboldaliak miért örülnének ennyire egy atomháborúnak?

Figyelt kérdés

Folyamatosan jönnek a kommentek jellemzően jobboldali emberektől, akik egészen döbbentetes izgatottsággal várják, hogy Oroszország ledobjon végre egy atombombát. Általában Ukrajna lebombázásának örülnének a legjobban, de a legvadabb verziókban az egész EU szétbombázásáról ábrándoznak ezek az emberek (mi persze semmiképp nem kaphatunk bombát, akkora oroszbarátok vagyunk szerintük)

Miért lenne jó ezeknek az embereknek egy atomháború? És miért lenne jó ez Magyarországnak? Ránk is tragikus hatással lenne, még ha ki is maradnánk belőle. Mi szépséget, és pozitívumot látnak ebben?



2022. szept. 11. 22:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%
9: Marhaság, miért jelentene.
2022. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
Mert van eszük.
2022. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
A két és három csillagosok honnan a bánatból írnak? Diliházból?
2022. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Elég lenne csak Magyarországot szétbombázni, hogy végre megszabaduljunk a fidesztől.
2022. szept. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
14-es, akkor a demokratáktól és normális értékrendű magyar emberektől is megszabadulna a világ. Egy atomfelhő nem válogat, mindenkit pusztít. Ezt nem értik a fideszesek sem. Ne alacsonyodj a szintjükre!
2022. szept. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Annak ki nem örülne?
2022. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Minden józan ember tudja, hogy hazánkra nem dobna atomot csak a NATO, de nagyon remélem ők nem fognak. Így mi túléljük. A nyugat pedig magára vessen; hosszú évszázadokig zsigerelték ki afrikát, ázsiát, amerikát. Az angol gyarmatbirodalom a világ 2/3-a volt. Most az oroszokat eovokálták bele a háborúba. Magukra vessenek
2022. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én balos kommentelőtől is olvastam olyat, hogy a szovjet megállításáért Ukrajnában akár az atomháborút is be kell vállalni...
2022. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
18-as, érdekes, én SOHA nem olvastam ilyet balosoktól, ezen a fórumon sem. Jobberektől viszont tucatszor!
2022. szept. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
HVG fórum, még tavasszal. Hál' istennek, ő volt az egyetlen ilyen, legalábbis, amiket én láttam.
2022. szept. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!