Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ilyen sokan a...

Miért utálják ilyen sokan a Mi Hazánk Mozgalmat?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 09:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Mert nem térdel a woke-nak, mint a liberálisok.
2022. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Mert Oroszország bábállamává akarja tenni Magyarországot, ahogy Horthy is Németország bábállamává tette.
2022. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Pikk Ász ***** válasza:
31%
Mert idióta párt, viszont Dórit dugnám.
2022. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Én csak a saját szempontomat tudom leírni: Az utálat az nem igaz, csak sosem szavaznék rájuk. Ahonnan jöttek, azt nem szeretem. Toroczkairól 2006-ban hallottam először, mint az MTV-székház felgyújtásának egyik vezetője. 2006-ban kiszivárgott egy beszéd, ahol Gyurcsány Ferenc miniszterelnök a párttársainak arról beszél, hogy végighazudták és csalták a kormányzást, és valamit már tenni kéne (hogy milyen stílusban beszélt, az még "viccesebbé" tette a beszédet, de nem a stílus a lényeg, hanem a tartalom). Én is fel voltam háborodva, és én is voltam kormányellenes tüntetésen. Viszont az MTV székházának lángolása nekem sok volt. Ez egyszerűen nem a nagyon nekem való közeg, amit ők képviselnek.


Ez az egyik. A másik pedig hogy én az EU-párti vagyok. Sok hibája van az EU-nak (bürokratikus működés, liberális hülyeségek, stb.), de nem véletlen, hogy a régióban az EU-ba kívánkozik mindenki, aki még nem tag. Magyarország EU nélkül nem Svájc vagy Norvégia lenne, hanem mondjuk Bosznia.

2022. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Mert a mainstream médiában ha meg is említik őket nagy ritkán, akkor is kizárólag negatív kontextusban, nem ritkán csúsztatásokkal és hazugságokkal.
2022. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Isti22 ***** válasza:
59%
Miért szeressem őket, amikor a programjukban és megszólalásaikban az én érdekeimmel kifejezetten ellentétesek a terveik?
2022. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Isti22 ***** válasza:
49%
Aki lepontoz, az indokolhatná is, hogy miért nem ellentétes az érdekeimmel az adott programpontjuk. Főleg annak fényében lennék kíváncsi a válaszra, hogy még meg sem említettem, mik azok a programpontok :D
2022. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Mik azok?
2022. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%
Én nem utálom őket, de nekem Toroczkai egy átlagos YouTube influencernek tűnik max. Felolvassa a hangzatos és felszínes, netről összeollózott gondolatait, és kész. Nincs mögötte mély ismeret vagy tartalom. Szerintem pont úgy járna egy komolyabb pozícióban mint Karácsony, csak lesegetne, hogy mennyire bonyolult minden.
2022. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
16%
#7. Na oszt Istike, monnyad mi az bajod, kicsfilyam.
2022. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!