Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fidesz szimpatizánsok!...

Kedves Fidesz szimpatizánsok! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 25. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a hardcore Fidesz-fanok rá se fognak kattintani a linkre, mert nol.hu...
2010. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nahát, pedig azt hittük, hogy más országban ébredünk, és a nap is másként fog sütni. Ezek szerint 5 hónap sem volt elég a közbiztonság rendbetételéhez, nemhogy két hét...
2010. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
népszabadságnak hisztek? ennek a hazug újságnak?
2010. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Orbán mondta, hogy 2 hét alatt rendbe teszik a közbiztonságot, nem a Népszabadság.
2010. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem szoktam a Népszabadságot olvasni. De akármit ír Orbán vagy a lakájai hazugságairól,az biztosan igaz. 12 éve és 100 napja folyamatosan hazudnak!

A közbiztonság pedig OV ígérete ellenére nem javult semmit! Nincsenek új rendőrörsök,nem fogják el a bank vagy ékszerrablókat,csak a bolti dolgozók által elfogott kiflitolvajokat tartóztatják le. Igaz,ez emeli az "eredményeiket" a statisztikájukban!

2010. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 RaimiPuch ***** válasza:
6%

én úgy gondolom az MSZP-nek s annak híveinek nincs sok oka, hogy FIDESZ-t szidja, lehet hogy Fidesz ezt ígérte, s lehet kijelentették most hogy nem lesznek képesek teljesen rendbe hozni mindent, de ha vissza gondolunk erről a helyzetről is az MSZP hatalmas és kiváló munkája tehet, ami egyszerűen virágzást hozott országra, oly annyira, ezután a 8 év után hatalomra kerülő Fidesz aki, ígér és tesz is valamit képtelen rendbe hozni az MSZP szemetét,

Mszp csak az apró és lényegtelen dolgokba tud belekötni,

na meg lopni, de egyenlőre ha kockázatosan is de a fidesz teszi a dolgát, s ha még EU szabályt is szegünk az is lényegtelen, ilyen helyzetekben, az ország az első és nem az EU, az MSZP-nek volt 2 esélye, mégis mindkettőt elszúrta, ezek után szerintem a Fidesz megérdemli hogy kibontakozzon, s nem már a munkája 5. hónapában leszólják, a sok baromnak nem megy más minthogy negatívan álljon mindenhez, kezd ez az ország a nyugathoz hasonlítani, olyanok leszünk mint az angolok, érzéketlen birkák akiknek a legjobb baráti viszony a kocsmánál megakad, üdvözlöm a okostojásokat, ja és szerintem gáz hogy mindezt 16 évesen lassan jobban tudom.

2010. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 RaimiPuch ***** válasza:
0%

ja és hozzáteszem, nem vagyok nagy Fidesz fan, sőt egyik pártot se bírom, de a Fidesztől mégis látok valami értelmet,


röviden a pártszemléletem:

MSZP - no comment, iszonyatos, meg az a vén satrafa aki vezeti

JOBBIK - szimpatikus lenne, ha esetleg egy szomszédos országot, vagy világot rohanna le, s nem a saját hazát

LMP - hát az biztos, hogy zöldek, ahogy kinéznek 70%-uk

tuti füvezik, a maradék 30% meg a padláson termeszti, s a sajtótájékoztatón is be vannak lőve.

a zöld politikával nem lehet megoldani egyenlőre semmit, mert drága, s jelenleg van nagyobb gond is minthogy szemetet szedjek a Dunában, vagy biciklire szállítsam a lakosságot.

Üdv az előző!

2010. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"5 hónap sem volt elég a közbiztonság rendbetételéhez, nemhogy két hét"



Elég lenne arra két hét egy olyan kormánynak aki tényleg rendbe is akarja tenni. De orbán a rendbetétel alatt azt értette, hogy megerősíti a saját védelmét és betiltja más pártok szervezeteit. Végülis mindezeknek eleget is tett, számára nagyot javult a közbiztonság.

2010. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"és betiltja más pártok szervezeteit. "

ez kamu

HAJRÁ Jobbbik!

2010. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
A fidez a ciklus vegere sajat magat fogja felőrölni,Orbannak ez lesz az utólsó,vegleges bukasa!
2010. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!