Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várjátok már, hogy korrupciós...

Várjátok már, hogy korrupciós veszélyeztet hirdessen a Fidesz?

Figyelt kérdés

Felállítottak egy korrupcióellenes munkacsoportot, Rogan Antal felügyeli és a közbeszerzéseket is átláthatóvá tennék. Bár az most is átlátható, pontos lehet tudni előre, hogy ki fogja nyerni.


Én is azonnal összeállítok magamnak egy 10 pontos kérdőívet és beixelem minden étkezés után, milyen a főztöm. Hetente kiértékelem. És haladéktalanul kitiltom magam a konyhámból, ha 5 pont alattra értékeltem magam!


Direkt provokálnak Orbánék, hogy ők bármit megtehetnek és nézik hülyének az embereket? Vajon az EU ezt benyeli?


Várom már mikor hirdet korrupciós vészhelyzetet Orbán...



2022. szept. 6. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%
Szegény Lölő, ezentúl nem csak úgy odatolják neki a pénzt hanem átvételi elismervényt is alá kell írni. Micsoda korrupcióellenes csapat, főleg az egyik főkolompossal az élén.
2022. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
95%
Kíváncsi vagyok, hogy a vádlott a bíróságon mikor hozhat majd saját maga ellen ítéletet.
2022. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!