Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oroszpártiak belegondolnak...

Az oroszpártiak belegondolnak vajon ebbe?

Figyelt kérdés

Abba, hogy ha az Ukránok nem ennyire kemények és az oroszok 5-6 nap elfoglalják őket.

Akkor lehet, hogy most már itt lennének nálunk?

Vagyis lehet, hogy az állatias oroszok elleni szankciók miatt le fogunk menni csövesbe 2-3 év alatt.

De cserébe nem fogják az oroszok megerőszakolni a feleséged.

Nem kell háborút látnia a gyerekednek.

És nem a pincéből kell gyakoriznod a bombazások miatt, hanem egy hideg lakasból, de biztonságban teheted ezt meg.

Kérdezem.

Ennyit nem ér meg hogy megszabaduljunk az orosz despotikus fertőtől?


2022. szept. 5. 20:45
 141/155 anonim ***** válasza:
56%

135 Én a nácikat sosem fogom védeni, nem vagyok az az alkat. A felmenőim is gyűlölték őket, én is gyűlölöm - de azért a kétféle megszálló katona közti különbséget én az őseimtől tudom.


A zsidókkal borzalmasan bántak, megbocsájthatatlan, amit műveltek - a valóság néha szörnyűbb is volt, mint egy hollywoodi film ábrázolása. Családi barátunk legjobb barátnőjét élve tépették szét németjuhász kutyákkal Auschwitzban, mert pár másodpercet késett a sorakozóról.


Az is tény, hogy kegyetlen bosszút álltak az egész német lakosságon, mindenütt Európában érte. A franciák még azoknak a nőknek a fejét is leborotválták, aki csak lefeküdt egyszer egy nácival, és horogkeresztet festettek a homlokukra!

Az amerikaiak is, a csehszlovákok (a brünni halálmenet), sokan.


De az oroszok kegyetlenségéhez kevés dolog fogható. Ők nemcsak borotváltak és erőszakoltak. A betegre vert, megerőszakolt embereket elhurcolták Szibériába és rábízták az elemekre.


Az a csoda, hogy azt egyáltalán túlélték emberek!


De mindenesetre, én az összes európai népnek meg tudok bocsájtani, mert bármit is tettek a múltban, nagyon megszenvedték, megfizették az árát.


A németekkel - ahogy te is írod - a padlót is feltörölték, deportálták őket, az országuk egyharmadát elvették a ruszkik és lengyelek, a maradék Németországot kettétépték, a fővárost is kettéhasították!


Mi a nyakunkba kaptuk Trianont és a második bécsi döntést!


Nagy-Britannia elveszítette a gyarmatbirodalmát, és lassan a szigetország is szétesik (a skótok épp kiválni készülnek).



Egyedül az oroszokat nem számoltatta el a történelem a gaztetteikért soha! A szopijetúnió szétesése után volt pár nehéz évük, de annyi. A világ leghatalmasabb országa - és az egyik leggyérebben lakott egyben...


A mai napig nem kértek bocsánatot a bolsevizmus bűneiért, sőt, a szipijetúnióról nosztalgiáznak, elnöki szinten!


Ez pont olyan mintha most egy náci lenne a német kancellár és arról beszélne, hogy a Harmadik Birodalmat vissza kell építeni, hiba volt hagyni szétesni!

2022. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/155 anonim ***** válasza:
100%

140 ezzel legalább egyet tudok érteni.


A középkori harcmodort sokkal nagyobbra tartom, mint a mait. Kihasználták, jobbágysorban tartották a népet, az igaz. De ha balhé volt, kizárólag CSAK NEMES EMBER HARCOLHATOTT (erre alapozták a hatalmukat: vérrel szerzett nemesi előjog!).


Ha egyik királynak baja volt a másikkal, összeszedte a nemességet, páncélba verték magukat és felvonultak egy hatalmas tisztáson (nem lakott településen!). Velük szemben a másik király a hűbéruraival - és addig csépelték egymást, míg az egyik le nem győzte a másikat!


Nyugodtan vonuljon ki putyin is az oligarcháival és maffiózóival egy mezőre, vele szemben Zelenszkij a sajátjaival - és addig öljék egymást, amíg csak egy marad!


De még jobb, ha az ukránokat teljesen kihagyják belőle és egyenesen az amerikai vezérkarral verekednek (mert valljuk be, itt az ukrán civileken a Nyugat elleni indulatait vezeti le valójában putyin!).

2022. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/155 Jeffrey Spender ***** válasza:
76%
A Gyarmatosítás kapcsán is olyan tévhitek repdesnek, hogy hajjajj. Jobb lenne a világ, ha Indiában és Pakisztánban is Brit uradalom lenne, nem pedig gettófalvát üzemeltetnének. És Afrikának is jobb lenne a Brit - Francia felosztás, mintsem hogy a 10,000 Afrikai törzs kannibálkodjon, meg keresztre feszítse a másikat.
2022. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/155 Jeffrey Spender ***** válasza:
51%

India is az önállósodása ellenére 1,000 nép állama, Gudzsárátban és Biharban totál más nyelveket beszélnek, meg más etnikumúak élnek, az Angol a közös nyelv, amin meg tudják érteni egymást.


Az Angol a közigazgatás, a törvényhozás, a sereg, sokminden nyelve.


Annak van-e értelme, hogy totál különbözőket kényszerítenek egymásba, és ott is vannak ezek a Harmadik világbeli országok ?

2022. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/155 anonim ***** válasza:

143-es, ezzel nem értek egyet. Vagy maximum részben.


Az ember olyan lény, hogy a szabadság sokszor fontosabb neki, mint a jólét vagy a pénz. Így teremtett Isten / hozott létre az evolúció!


Egy népnek sem jó az idegen uralom. A rómaiakra is mondhatod, hogy milyen rendesek voltak, csináltak közúthálózatot, csatornarendszert, ivóvízhálózatot, könyvtárakat, színházakat, stb.


A barbároknak hálásnak kellett volna lenniük - de nem voltak hálásak, állandóak voltak a felkelések!


Az indiánok is meg kellene köszönjék az angol vécét, az amerikai állampolgárságot, a lovakat meg a gazdagságot - de nem köszönték meg, sőt, mai napig egy GYÁSZ számukra arra emlékezni, hogy a saját földjüket elvették tőlük!


És bocsáss meg, de ez NORMÁLIS. Az amerikaiak vagy a franciák is fejlettebbek nálunk, ha leigáznának, valószínűleg jobban élnénk! De mégis szörnyű arra gondolni, hogy leigázzanak és elvegyék a hazánkat!


Úgyhogy ez egy butaság, egyetlen nép sem fog örülni, ha idegen hatalmak uralkodnak rajta! És nem azt fogja nézni, hogy "jé, még emelkedett is az életszínvonalam", hanem azt, hogy egy idegen nép uralkodik fölöttem és HOZZÁ KÉPEST másodrendű állampolgár vagyok!

2022. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/155 anonim ***** válasza:

145 Ha te engem foglyul ejtessz és bezársz egy szobába, nem vigasztal, hogy az a szoba nagyobb mint az én otthoni szobám volt, nem boldogít, hogy jobb kaját adsz, mint amit otthon ettem, nem dob fel, hogy vagányabb és márkásabb ruhát raksz elém, mint amit én akartam felvenni, és az sem érdekel, ha még több zsebpénzt is adsz, mint amennyit én meg tudtam keresni. MERT RAB VAGYOK!


A LUXUSBÖRTÖN IS BÖRTÖN, és felmérések igazolják, hogy a legvagányabb luxusbörtönökben sem érzik jobban magukat az elítéltek, mint a saját otthonukban (még ha az egy putri is egy gettóban)!


Egyszerűen az ember vágyik a SZABADSÁGRA. Ha azt elveszed tőle, boldogtalanabb, mint ha szegény!


Ez így van, ennek pszichológiai okai vannak.

2022. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/155 Jeffrey Spender ***** válasza:

Az Indiaiak és a Pakisztániak a nagy szabadságukban Kasmírért, egy dzsungeles földsávért atomrakétákat irányoznak egymásra, meg szeméten taposnak, túlnépesednek, nyomorban vegetálnak, nem fejlődnek, max visszafele, meg közvetítő nyelv nélkül nem is értik meg egymást, és akkor az ilyen 1,4 milliárd fős Indiának is mi értelme van ?


És az Afrikai kannibalizmus mire jó, meg a macsétézés ? Vagy a primitív népek kiírtják egymást ?

2022. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/155 Jeffrey Spender ***** válasza:

Afrika gyarmatosításával az a helyzet, hogy Afrika a gyarmatosítás előtt gyéren lakott terület volt, kevés önálló országgal, csak azután lett népességugrás, miután az Európaiak is elvitték oda a civilizációt.


[link]

2022. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/155 Jeffrey Spender ***** válasza:
Nem csak az Európaiak tolták ezt, hanem az Arabok is, és most meg Kínaiak szereznek befolyást ...
2022. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/155 anonim ***** válasza:
56%

148 Azért ez nem ilyen egyszerű. Afrika nem volt gyéren lakott, és attól mert nem voltak európai értelemben vett államalakulatok, jól szervezett törzsi társadalomban éltek.


Az indiánoknak sem voltak államaik, az araboknak sem. A magyaroknak sem 1000 évvel ezelőttig, by the way.


A TÖRZSI társadalmakban attól még ugyanúgy vannak szabályok, hierarchia, vallás, minden.


A magyarok is tudták, melyik terület az egyik törzsé, melyik a másik törzsé, és nagyonis léteztek attól mert, államuk nem volt.

2022. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!