Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz olyan rossz...

Pikk Ász kérdése:

Ha a Fidesz olyan rossz kormány, miért nem tütnek ellene milliók?

Figyelt kérdés

Az Orbán fóbiás gyakorisok szerint ez a kormány tönkreteszi az országot, de akkor mért nincs ellene erőteljesebb tüntetés? A Gyurcsányi ámokfutások korában az elégedetlenkedők lángokba borították a fővárost. Az elégedetlenség brutális volt! Ezzel szemben a Fidesz ellen igazán a netadós tüntetést lehet felhozni, ahol sokan voltak és célt is értek. Akkor azt hitték, hogy fellázad az ország és mi lett a nagy lázadozásból? Semmi. Azóta is voltak tüncikék, de a legtöbb langyos volt, megunták és hazamentek. A KATA tüntetés elhalványult. Pár ezer diák nemrég tüntetett, de gondolom ennek se lesz következménye. Hogyha a Fidesz olyan rossz lenne, mint ahogy itt felfestik, millióknak kéne az utcán tüntetnie!


Hosszasan gondolkoztam a témán és egy dolgot tudok felhozni: Az ellenzékiek is tisztában vannak vele, hogy válság van, és a Fidesz valójában nem is kormányoz olyan rosszul, mint ahogy itt felfestik.



#magyar politika #Lagymatag Tüncikék Sora
2022. szept. 5. 10:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Magyarok megalkuvók többségében. Bármilyen xar van megalkusznak.

Vannak tüntetések, de csak egy vékony réteg megy ki a többiek meg szidják őket az éppen aktuális dolgukban akadályozzák.

2022. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%

#10 Feleslegesen erőlködsz a szokásos ballibes "elcsaltákaválasztást" mesével. CSak nagyon ostoba belpestiek azok akik még tovább ragozzák ezt a sületlenséget.

"Négy évvel ezelőtt a szavazókörök 40 százalékában nem volt meg a két ellenzéki delegált, "

Akkor szólok, hogy a választási törvény szerint nem 2 ellenzéki delegált lehet a szavazókörben, hanem minden egyes jelöltet állító szervezetnek joga van oda 2 embert küldeni a szavazás ellenőrzésére. Ez a 2018-as 10 pártlista esetén minimum 18 ellenzéki delegáltat jelent és ezen felül lehetne ott olyan szervezeteknek is 2-2 embere, akik nem állítottak országos listát csak egyéni jelöltet.

Aki képes cikkben leírni ilyen sületlenséget, mint az idézett mondatrész, annak a véleményét egy percig sem szabad komolyan venni.

"Sok bizottsági tag nem hitte el, hogy okmány nélkül tényleg nem lehet szavazni, amiből arra lehet következtetni, hogy korábban ránézésre azonosíthatták az ismerősöket."

Mivel a szavazás első lépése a dokumentumok ellenőrzése és anélkül, hogy átadná a lakcímkártyát meg a személyigazolványát vagy útlevelét az illető, tovább nem is léphet, így ez csak mese. Attól mert valaki nem ezt csinálta korábban a szavazatszámláló bizottságban és nem látta, hogy kellett vagy akkor volt először bizottsági tag, még nem lehet ilyen butaságokat kitalálni. Pont az volt az egész cécó konklúziója azoktól akik normálisan képesek voltak megnyilatkozni a végén, hogy ők voltak korábban átverve ezzel a "vidéken elcsalták a szavazást" szöveggel, mert a valóságban minden rendben ment.

2022. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

Hahó, Kérdező!


Mit dolgozol és hol laksz?

2022. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Miért fontos a kérdésem szempontjából, hogy mit dolgozok és hol lakok?


De ha ennyire érdekel, Budapest határától pár km re lakom az agglomerációban és egyetemre járok. Na és te mit dolgozol és hol laksz?

2022. szept. 5. 11:50
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

"te mit dolgozol és hol laksz?"


Természetesen nem dolgozik semmit.

Lakni meg a belvárosban, önkormányzati lakásban.


Tipikus ellenzéki.

2022. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

Mert buták az emberek sajnos. 12 év agymosás és az oktatás teljes lerombolása meghozta a gyümölcsét.


Az átlag magyar a saját számláit és fogyasztását se képes kiszámolni. Arra jó hogy krumpliért szavazzon és gyárban dolgozzon.

2022. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Bodri kutyus válasza:
17%

Szerintem a Fidesz technikailag

Erős közepes kap tőlem de minden kormányban meg lehet találni a rosszat nem fix mindenki hozhat rosz dőntést még kormány is leszőgezem hogy az ősze fogott ellenzék ha nyert volna nem biztos hogy minden heppylet volna nekem az szerény véleményem igyis úgyis

Rábaszunk a háború meg covid nagyobb részt hibás a helyzetért meg infláció Stb.

Persze attól nem tartom jelenlegi kormányt erkőcs világ bajnonak


Nem vagyok Fideszes se ellenzéki se többi de nem szeretem ezt tipikus jelzőt

15 os komentelő leirta magát sokan vannak akik ase tudják pontos kire mire szavaztak

Szerintem 1 vagy közülük már bocs ha nem inge...

2022. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%

17: Ha az ellenzék nyert volna, és mindent szakértőkre bíznak se lehet semmivé foszlatni azt ami az elmúlt 12 évben történt.


De, ha költségvetést kiigazítják azzal nem száll el a forint árfolyama. Amivel az infláció sem száll el ennyire. Amivel a gáz és a villany áram is olcsóbb lenne 30% -al. Az nem kevés pénz. Országos méretben ez hatalmas többlet. Demokratikus fékeket visszaállítják, vagy elkezdik, biztos azonnal megkapjuk az EU -s covid helyreállítási alapokat, erősödhetett volna a FT. Ellopott pénzeket elkezdik visszaszedni. Abból sok mindent lehet összehozni még kapkodva is.


Csodát nem értem miért vár mindenki. Mint az elektromos autók esetében majd akkor hiszik el ha tele lesz minden olcsó zöld energiával és olcsó elektromos autókkal. Egyik nap lefekszik füstölő kémények árnyékában másik nap felkel és voila... Ilyen csak a mesében van.


Ellenzék kvázi nincs, de zet tudatosan bomlasztotta a fidesz belülről mindig is. Engem csak az zavar hogy az elm últ 30 évben mindig egy kicsit vagy nagyon xarabb kormány jött. Ezek után ha marad a trend hát nem rúzsás a helyzet már most sem, hátha azonnal nyílt náci kormányzás jönne. Most burkolt kommunisták vannak és finoman nyomulnak, szépen lassan.

Az a baj hogy ennek nem lehet vége. Mert akkor lebuknak, tehát folyamatosan lassan szorítani kell mindig a szabadságon kicsit hogy maradhassanak. Előbb utóbb mindenkit elér, még a felső szinteken is.


Egyedül a kutya párton nem találják a fogást. Nem népszerűek nagyon, lassan növekednek, és nem politikai haszonra használják fel a kínálkozó lehetőségeket. Nem megélhetési politikusok, nem lehet semmivel megfogni őket. Majd az ASZ -t rájuk uszítják megint. Megadnak egy nem létező e-mail címet nekik ahova küldjék be határidőre a könyvelésüket és ha nem küldik akkor felszámolják a bandát. Ahogy azzal egyszer már próbálkoztak.

2022. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Bodri kutyus válasza:
74%

17 vagyok Kedves 18-as tudom velem van baj mert roszul fogalmazok ezért elnézést de ugyanazt mondom csak pepitába és nem hiszek a mesékben egyáltalán nem vagyok hiszékeny

Azt tapasztalom hogy egyre szarabb egyretőbb remény vesztet mindig saját szememnek hiszek de előtte 20x szer biztosan jól látom

2022. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtam hogy ideális esetben mi lehetett volna. Nem azt hogy mi lett volna biztosan.
2022. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!