Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi magát hősnek...

Miért hiszi magát hősnek orbán a rezsicsökkentésével ha tönkretette vele az országot?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Olvastátok mennyi kajálda zár be?
2022. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

1: Mi a forrás arra, hogy hősnek képzeli magát?

2: Mi a forrás arra, hogy a rezsicsökkentés tenné tönkre az országot? A háborús infláció okoz nehézséget az egész világon, de azért az ország nem ment tönkre.

2022. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert Mo.-n minden embert el tud ezzel altatni, mindenki elhiszi, hogy ő egy jó ember. Szerinte nem tette tönkre, mindent jól csinált.
2022. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fsms ***** válasza:
60%

2# ha rákeresel a neten a szó kombira, akkor több linket találsz.

[link]


Tehát épül a személyi kultusz.

2022. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Tekintve, hogy baloldali kormánytól soha semmilyen pénzt/kedvezményt nem kaptam, Orbán miatt viszont idén is olcsóbb lesz a fűtésem, mint 2012-ben volt, én elégedett vagyok vele.

Plusz, kaptam Babavárót, csökkent az SZJAm, kaptam CSOKot, kaptam Otthonfelújítási programra 3 milliót, kaptam Babakötvény lehetőséget, nem kellett illetéket fizetnem a házvásárlásért, olcsóbban tankolok fél éve, mint Európában bárki.

Nekem jó.

2022. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Sose tud es sose fog tudni semmilyen kormany adni.


Mindig az adonkat a MI adonkat osztjak szet.


A rezsicsokkentessel evekig a piaci ar felett fizettunk a gazert. Most amikor joval magasabbak az energia arak. Most nem is tudjak (akarjak, hiszen az amugy iden 7.5 milliard dollar veszteseget termelo vodafon felvasarlasra volt a MI adonkbol 380milliard forint) fenntartani a szinten a MI adonkbol fizetett rezsicsokkentest.


Szolga lelkusegetek kuzdjetek mar le kerlek.


A nep az ur csak ez a sok senkihazi hatalommanias foispan meg egyeb bohoc elhiteti veletek h ok adnak barmit is.


Ok a szolgaink megis mi viselkedunk ugy mintha azok lennenk.

2022. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6os: Ez logikusan hangzik, csakhogy a baloldal is ugyanúgy elvette az adónkat, mint most Orbán.


És a baloldal abból az elvett adóból nem adott vissza semmit, Orbán meg nagyon sokat ad belőle.

2022. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt magyarazd meg h miert ilyen alacsony a rezsicsokkentes hatara (tobbseg a hazugsagokkal ellentetben nem fog beleferni) es miert nem kapnak belole a vallalkozasok (mennek is csodbe pedig meg csak par honapja kell piaci arat fizetni) amikor a vodafont lenyegenen megvettuk Meszarosnak?


A magyar kormany 49szazalekos reszesedest kapott a 4ig 51et, miert nem forditva?? Jah h egy bukas utan is Meszarose legyen ne az allame. Meg egyszer kiemelnem, egy ket eve veszteseget temelo cegrol beszelunk.


Mutogathattok a multba orokke, de a kulonbseg az h a fidesz 12 ev vilaggazdasagi konjuktura alatt csomo eus tamogatassal tudott osztogatni (es fosztogatni). Az mszp meg egy valsagot kapott a nyakaba. Nem vedem oket tolvajok voltak ok is, de kozel se ilyen mertkben.


Illezve nem irtak at a valasztasi rendszert a sajat erdekukre minden evben (pedig bizony voltak alkotmanyozo tobbsegen, mszp szdsz koalico), nem tettek magan kezbe az egyetemeket, autopalyakat, nem rugtak a szovetsegeseinkbe (igaz Putyinnak ok is nyaltak), nem loptak el a magan nyugdijpenztari penzeket, nem vasaroltak fel a tv es falusi ujsagok 90szazalekat. Egyszoval szinten korruptak voltak de renszer szintu kart nem okoztak.


Arrol nem beszelve h a moszani ellenzek 70szazaleka sose volt kormanyon.


Kozeleg a tel, 4 ev mulva eldontjuk hogyan kormanyoz egy gazdasagi valsagban a kiralyotok, mire eleg a 12 ev gazdasagi csoda...

2022. szept. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Duma duma duma minden másról.


Ne tereljél. Ha elkezdtél egy beszélgetést, akkor arra reagálj.


Adók ugyanúgy voltak régen is (sőt, Gyurcsány "nem fog fájni"...), és nem kapott belőle vissza semmit az ember.


Most is vannak adók, és 2 kézzel adja vissza az Orbán kormány mindenféle formában.


Ezzel mi van? Miért nem a második a jobb szerinted?

2022. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9# Kinek adja vissza? Mert hogy nekem 34 éves átlag dolgozóként nem ad semmit az is biztos.


A rezsicsökkentés meg nagy kamu, olyan hálózathasználati díj van rajta mint az állat. A lépcsőházba ki van írva hogy ebben a hónaoban 149 forintot spóroltunk a rezsicsökkentésen, juhuu.

2022. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!