Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Karácsonyék...

Egyetértetek Karácsonyék energiacsomagjával?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 31. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én nem látok ezekben semmi negatívumot. De majd valaki úgyis jól megmagyarázza, miért lesz ez nekem rossz.


"A Fővárosi Önkormányzathoz tartozó épületeket nyáron nem lehet 25 C foknál hűvösebbre hűteni, télen pedig 21 C foknál melegebbre fűteni, kivéve az idősotthonokat és az ápolási tevékenységet végző intézményeket.

A fővárosi díszkivilágítás napi 2 órával rövidebb lesz és a közvilágításban 2024 végéig újabb 19 ezer elavult lámpatest cseréjére kerül sor, ez 40%-os energiamegtakarítást jelenthet majd lámpatestenként."


De nem tudom, hogy mennyire számítanak ezek az intézkedések, rábízom a szakemberekre a megítélését.

2022. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Sok kicsi sokra megy.
2022. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek, jó döntés volt. A kormánynak is inkább a díszkivilágításon kellett volna vágni a rezsinövelés helyett, talán előbbi kevésbé fontos a megélhetéshez. A lámpatestek modernizációját és a megújuló energiaforrások támogatását meg aztán végképp hülyeség megszorításként jellemezni :D Természetesen ezek is jó és megtérülő döntések, amiket érdemes bevezetni, a magyar kormány is példát vehetne róluk.
2022. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol ezt kellene bevezetni, mindenhol.
2022. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!