Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ szavazok meg most is...

A FIDESZ szavazok meg most is a rezsimre szavaznanak, hogy osszedolt az orszag ?

Figyelt kérdés

Jegybanki alapkamat majd 12%, inflacio jelenleg 20%


A forint ertekelhetetlen es ha nem szuletik megallapodas az EU-val Szeptember kozepere, hivatalos allamcsod.


A mai napon is bologatnatok a FIDESZre, mint ahogy Aprilis 3-an ??


2022. aug. 31. 11:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
Igen, most is a "rezsimre" szavaznék,hogy alacsony maradjon a rezsim.
2022. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
"Csődbe megy a ország, akkor a fideszre szavazok!"
2022. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%

Pont ma írtam ki ide egy hasonló kèrdèst XD


Egèsz èrdekes válaszok jöttek, bár amenyire lehetett politika mentes volt.

Aválaszom a kèrdèsedre igen lenne. A bal oldal is eltörölte volna a KATA rendszert, a rezsi csökkentèst is. Az ország ugyan itt tartana, Brüszelt nem tudom, hogy velük mit kezdenènek. Az árstop pedig ilyen foltozgatás a lyukas hajón, egy ideig lehet, de attól sülyedsz. De sztem 1 èven belül gáz lesz...

2022. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Drakula ***** válasza:
100%

"De sztem 1 èven belül gáz lesz..."

Lesz gáz?

2022. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
15%
Csak nem tudod kifizetni XD
2022. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%

Összedőlt az ország? Lemaradtam valamiről?

Amúgy igen, még mindig a fideszre szavaznék, a baloldal elveivel és programjával nem értek egyet.

2022. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%

Én most a kedvedért kimentem, jól körülnéztem, és semmi nem dőlt össze!!!

Közben persze néhány hete láttam a dugig zsúfolt Balatont, a sorba álló embereket a 7-800 Ft os cső főtt kukoricáért, az 1200 Ft os lángosért , a 600 Ft/ gombóc fagyiért .

A bevásárló központok tele, ahogy a bevásárló kocsik is, a wellness hotelről nem is beszélve....na ennyire van összedőlve az ország...és azért nem egy putri hotelben voltunk, 6 éjszaka kisgyerekkel 500 ezer...

2022. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Nincs jobb és nem dőlt össze az ország mit hazudol?
2022. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2022. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
48%

Az ország nem dől össze, ez csak ballibsi hazugság. A mi kormányunk rendelkezik válságkezelési tapasztalattal és amikor beindítjuk a gazdaságot a válság után, brutális előrelépés következik majd. Én inkább a nyugati országokon szánakoznék, a németek azt a tanácsot kapták, hogy ne is zuhanyozzanak, hanem nedves törölközőbe törölközzenek! Idáig süllyedt a nyugati "demokrácia" szintje. Persze linkeket is biztosítok, ezeket nem én találtam ki, ezek TÉNYEK.


Források:


[link]


[link]


Van még kérdés, agymosott ballibek?:)

2022. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!