Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a NAV jobban rá...

Igaz, hogy a NAV jobban rá fog szállni a fusizókra?

Figyelt kérdés
Egy kormányhivatalban dolgozó ismerős mesélte, hogy figyeljek erre. Néha ismerősöknek javítgatok itthon gépeket, semmi több.

2022. aug. 31. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igaz.
2022. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan.
2022. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, van egy kockázatelemző részlegük, azt bővítették is. Itt olyan komplex rendszerekkel dolgoznak, amire nem is gondolnánk. Elég csak egy problémás nyilvános FB poszt is egy vizsgálathoz. A különböző vészhelyzetek miatt a titkosszolgálati eszközök is kb korlátozás nélkül rendelkezésre állnak. Nincs pénz az államkasszában. Szerintetek mire fel a háborús vészhelyzet? Az egy dolog, hogy rendelettel tud O1G kormányozni, a különböző hatóságok is könnyebben dolgoznak a szélesebb jogkörök miatt.
2022. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2022. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez a vicc kategória szerintem...

2010-ben is ugatták 1000-el, hogy megszűntetik a szürke-fekete gazdaságot, aztán mi lett? Nem sok eredménye lett.

2022. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon? Hagyjuk már🤣
2022. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

3#


Mindenben igazat adok, kivéve, hogy ne lenne pénze az államnak. Egész évben egekig emelt árakon vesszük a napi fogyasztási cikkeket, viszont az áfa nem csökkent és nem is fog, tehát az adó is az egekben van. Volt bevétel bőven!

2022. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, voltaképp adócsaló vagy, elég az, ha valaki, aki számlával dolgozik megelégeli, hogy neki nincs munkája és feldob. Itt Pécsett hallottam is ilyenről, hogy a NAV egy bejelentés nyomán végigsöpört a garázssoron a feketéző autószerelők közt. Előszedték még a postai kézbesítéseket is, hogy vajon ennek az embernek miért érkezik évente milliós értékben autóalkatrész?

Én nyugodtan akarok aludni és a hivatalos utat követem.

2022. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

#8

Élni és élni hagyni... persze sajnos vannak patkányok

2022. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A NAV az éves ellenőrzési tervük szerint rá szokott szállni bizonyos csoportokra. Tehát lehet...
2022. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!