Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeknek fizetnek ezekért vagy...

Ezeknek fizetnek ezekért vagy ennyire ostoba emberek vagy csak simán trollok?

Figyelt kérdés

“Európa a brüsszeli árulók miatt a szakadék aljára került!! Az Oroszország elleni szankciós politikájuk nem vált be Európát pedig az USA gyarmatává tették!! A brüsszeli dilettánsokat azonnal börtönbe kell zárni teljes vagyonelkobzással!!“


Ezt Facebookon láttam egy háborúval kapcsolatos cikk alatt. Szerintem a maga módján zseniális. Ezt Ők találják ki vagy van erre a fidesznek hálózata?



2022. aug. 29. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Szimplán csak van eszük.
2022. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Inkább lennék 1000 évig az USA gyarmata, minthogy még egyszer az oroszokhoz legyen közünk.
2022. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Ezt meg itt olvastam:


"Gyurcsány korszakról sok hazugság terjeng, de akkoriban demokrácia volt, 300 forint alatt volt az euró.Kisebb volt a munkanélküliség, volt fejlődés és jobban figyeltek a közszféra, különösen az oktatás bérfejlesztésére."

2022. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez az oroszoktól jön, ruszprop, ne foglalkozz vele.
2022. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Pedig a szovjetek édestestvéreink, az usához meg semmi közünk.
2022. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni vele, csak hát egész elkeserítő. Egyetértek #2 én is ezt választanám.
2022. aug. 29. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

"Pedig a szovjetek édestestvéreink"

Akkor menjél szépen haza az édestestvéreidhez, ne itt rontsd a levegőt.

2022. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Nyitóra:

Szerintem ezek talán fizetett alkalmazottak, vagy az origo és más szennylapok firkászainak van kiadva, hogy ha belefér a munkaidejükbe, akkor még ilyen szösszeneteket kell gyártaniuk.

A másik, amit el tudok képzelni, hogy fiatal, aktív politikai karrierre vágyó párttagoknak ezt kiadják pártfeladat gyanánt. És aki a leglelkesebb, legügyesebb, legszorgalmasabb az ilyenek készítésében (és más piszkos munkák elvégzésében), azt emelik ki, annak van esélye először egy önkormányzati jelöltségre, később egy országgyűlésire.

Ők meg a későbbi karrierjük reményében tepernek keményen.

2022. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Számomra a válaszok a következőt mondják. Úgy látom, szarban vagyok. A fenének van kedve ezt lepucolni, inkább oda megyek, ahol nincs szar. Első megállapítás, van csak kevesebb. Továbbiak, akinek mindössze ez számít, silány lehet az élete. De sivár mindenképpen, másokhoz képest.


Ami pedig a kérdést illeti, mindig meglepődöm (pedig nem kéne), mikor a naivitás ezen fokával találkozom. Az emberek olvasnak, tapasztalnak minden féléket és kiakadnak. Nem jut eszükbe, hogy következményeken nem akadunk ki, hanem a gazmberség újabb bizonyítékát látjuk, és ezzel erősödik az elszánásunk a cselekvésre. A probléma megszüntetése nem a következmény, hanem az ok megszüntetésével lehetséges. Kizárólag! Akkor is, ha ez sokkal nehezebb.

2022. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
2. Ez a baj veletek, neobolsevikekkel, hogy mindig valakinek a gyarmata akartok lenni. Mondjuk érthető, független, szabad országban nektek babér nem terem.
2022. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!