Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU Bizottsága tényleg csak...

Az EU Bizottsága tényleg csak akkor lenne hajlandó azt a ~40 milliárd eurót folyósítani, ha Orbán helyett Navracsics lenne a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Az EU-ban sokan úgy gondolják, hogy elsősorban személyi kérdés itt Magyarországban a jogállamiság kérdése, és Navracsicsot jobban tudják Brüsszelből "irányítani", mint Orbánt.


Kérdés peresze, hogy ebbe a FIDESZ bele menne-e? A 40 milliárd nagyon sok pénz, ezt nem adja a bizottság csak úgy "ingyen" mindenféle komoly politikai ár nélkül oda!

Úgy gondolják, hogy túl sok volt már a "szabadságharc" és jó volna már végre, ha magyarok is beállnának, mint régebben, a sorba?



#politikai feltételek és a pénzek összefüggései
2022. aug. 23. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez a politikai ár, hogy megkapjuk a 40 milliárd eurót, különben csak annak töredékét kaphatnánk.
Nem, ez elképzelhetettlen, mert a Bizottság nem támaszthat politikai feltételeket.
Éljen Gyurcsány, Ő alkalmasabb lenne, mint Orbán, vagy Navracsics!
14 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az EU bizottságban egy tacskónak is hamarabb adnának pénzt, mint Orbánnak. Te sem adnál pénzt a szomszédnak, ha mindennap ordibálna, hogy büdös vagy és a kapud elé szarna.
2022. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Az EU-ban a sztratoszférából szarnak a miniszterelnök személyére. Szerintem az Elios-ügy például jobban foglalkoztatta őket a bizottsági tárgyalásokon. Ez egy jogi eljárás egy tagország ellen. Semmi köze egy konkrét személyhez vagy pozícióhoz.

Tudom nagyon nehéz lefeszegetni a bulvárt a reálpolitikáról, de hidd el, akik ilyen kérdésekben döntenek, pontosan tudják, hogy döbrögi szavai a választóinak szóló propaganda, nem ideológiai állásfoglalás.

2022. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1


Az attól függ, hogy a szomszédnak tényleg igaza van-e!


Mindenesetre valami nagyon bűzlik Dániában...

2022. aug. 23. 08:34
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
#3 Hát ha nem tetszik a szomszéd, ne kérj tőle pénzt. :)
2022. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Én nem értem, miért nem adják ide.

Ha konkrét bizonyítékok vannak arra, hogy Orbán lop, akkor tegyenek feljelentést.

Ennyi.

2022. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4


Ez csak nézőpont kérdése, mert ha a szomszéd ingyé' használja az én területeimet (föld, járda, telefonvezeték, gázvezeték, meg még szabadon dézsmálja a termésemet is) akkor azért cserébe némi aprópénzt nem ártana ha lökne! :)

2022. aug. 23. 08:40
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
#5 Édes jó Istenem gyere le! Ez a feljelentés Sherlock... :D
2022. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 Jaja, gondolom a használati díj, meg az export fogalma kicsit sem ismerős.
2022. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

"Édes jó Istenem gyere le! Ez a feljelentés Sherlock... :D"


Nem vihogni kell, hanem ész érvekkel jönni.

Jah, az nem megy.

Na akkor további vihogást!

2022. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
9-es hol jelentené fel? A fideszes Polt Péternél? Ki nevezte ki őt? Az Európai Ügyészséghez még nem csatlakozunk. Miért?
2022. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!