Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ady Endre mint újságíró, ha...

Ady Endre mint újságíró, ha politikai témában írna, akkor kormánypárti vagy ellenzéki lenne, ha ma élne?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ő mindig ellenzéki lenne, akárki lenne kormányon, az a mindent is jobban tud típus volt.
2022. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ellenzéki. Rühellné ezt a korrupt, hozzá nem értő csinovnyikokkal telepakolt rendszert.
2022. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ady Endre koton párti lenne.
2022. aug. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha Tisza Istvánt geszti bolondnak nevezte, szerintem most minimum felcsúti bolondot emlegetne.
2022. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ellenzéki.
2022. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Az akkori politikai palettáról ma csak a kommunisták nem számítanának szélsőjobboldalinak, és mivel Ady nem volt kommunista, minimum mihazánkos lenne.
2022. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Biztos hogy ellenzéki.
2022. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem annyira szarkészen lenne az új drogoktól, hogy egy betűt nem írna többé, leginkább hajléktalan lenne.
2022. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Adyt kétféleképpen tudom elképzelni: elsősorban mint állandóan elégedetlen, pesszimista természetű állandó kritikust, aki ilyen formán állandóan kritikus ellenzéki. Kb mint egy Puzsér.


Amit még esetleg feltételeznék róla, az egy anarchista, esetleg kommunista szemlélet, de inkább az előbbire voksolnék.

2022. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!