Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Libsik! Mit szóltok ahhoz,...

Libsik! Mit szóltok ahhoz, hogy már a Vodafone is nemzeti?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
ORBÁNNAK legyen hála!
2022. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Szakportálon olvasgattam fórum bejegyzéseket, aztán még nem is történt semmi változás se, de már egyesek érzékelték hogy egyből rosszabb a szolgáltatás minősége, mint 1 hónapja volt. :)


Szóval szerintem a Telekom most csomó új előfizetőt fog szerezni. :)

2022. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok libsi de baromira gáz, hogy a megszorítások és infláció közepette ilyenekre költ orkán viktor


Pegazussal már több millió embert hallgathatnak le g.ciék

2022. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Legyen Magyarország az eső!
2022. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Mert a COVID járvány alatt az volt a fontos, hogy jobb legyen az egészségügy? Nem, fasiszta módon Kórházi Parancsnokságot hoztak létre, azt sugallva hogy az orvosokat vasmarokkal kell irányítani.


Az biztos, hogy rengeteg csak még nagyobb bajt okozó és saját meggazdagodásukat szolgáló döntéseket fognak hozni a jövőben is.


Sajnos ez a nép ezt érdemli.

2022. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Basznak feeevennni
2022. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

#3

Itt ebben a lényeg a bevétel, nem a lehallgatás.

2022. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem már nincs ép elméjű alak a magyar kormányban, mindenki totál meghülyült!
2022. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Majd ennek is adnak valami idióta, röhejes, elb@szott nevet. Persze már előtte elveszítik az előfizetőik felét. Veszteséges lesz az egész kóceráj és fizethetik az adófizetők a fenntartását. Lölö meg dörzsölheti majd a tenyerét mikor törredékáron megvásárolja majd az állam részesedését.
2022. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Helyes. Továbbá szükségeltetik, hogy az államellenes bolsevista felforgató elemek lehallgatása és börtönbe zárása
2022. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!