Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolti jól kiosztotta...

Bayer Zsolti jól kiosztotta ezt a bírót?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 22. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég jól.
2022. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A szokásos antidemokratikus fideszes szöveg: senkinek sem lehet más véleménye, mint a kormánynak, nincs helye ellenvéleménynek, csak bólogatójánosok kellenek.
2022. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez mi? Van 1 mondat beékelődve egy halom reklám meg szir-szar közé.

Azt hittem valami contentet kapok...

2022. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as: Hát elég nehéz nem észrevenni, de akkor beidézem: "Akkor “propagandisztikusan” kijelentem: Vasvári Csaba egy gazember, akinek semmi keresnivalója nincs a bírói pulpituson. Takarítsák el onnan!"


Illetve beillesztett egy MN-cikket:


[link]


Mivel Vasvári egy külföldi lapnak arról beszélt, hogy "az Orbán-kormány „beleavatkozik a bíróságok munkájába".

2022. aug. 22. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4, igen, azt láttam.

De gondoltam valami véleményt vagy érveket, vagy gondolatokat is leír vagy.. valami....

Ez így kb az a színvonal, amikor kiposztolsz egy akármilyen tartalmat facebookra és odaírod fölé, hogy "lol" :D

2022. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel Vasvári egy külföldi lapnak arról beszélt, hogy "az Orbán-kormány „beleavatkozik a bíróságok munkájába".


Tekintve hogy a saját politikai lakájait nevezi ki vezetőnek a bírói kar szakmai véleményével szemben, ezért elégg joggal lehet mondani, hogy beleavatkozik:


"Varga Zs. Andrást úgy nevezték ki a Kúria elnökévé, hogy egy másodperc bírói tapasztalata sem volt, de akkor, két éve ez nem számított a döntéshozóknál, most viszont, hogy Varga Zs. feleségét, Kovács Helga Mariannt úgy nevezték ki a Fővárosi Ítélőtábla Polgári Kollégiumának tanácselnökévé, hogy alaposan alulmaradt a másik jelölttel szemben"

2022. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ironikus, hogy Bayer "Kinek hol van helye?" címmel posztol. Neki már régóta a Fidesz lábtörlőjén van a helye és az a szerepe, hogy csahos kutyaként ugasson meg mindenkit, aki nem a gazdájával van. Ennek az embernek nincs önbecsülése, mert ha lenne, akkor igyekezne többnek lenni ennél.
2022. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bayer Zsoltól eddig is nagyon keveset tartottam, azon túl, hogy nyomja a propagandát, mint oly sokan mellé még ritka nagy tahó is. Viszont ezzel a "cikkel" még az eddigi szintet sem sikerült megütnie. Ettől már csak pár lépés az, hogy pl egy földön heverő kutyaszarba beleszúr pl egy dk-s zászlót és azt posztolja ki.
2022. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Zsoltról.
2022. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!