Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4iG megveszi a Vodafone-t...

A 4iG megveszi a Vodafone-t is. Mi a fészkes fenének és főleg miből?

Figyelt kérdés

Komolyan, miért nem elég nekik a Digi? Mindenáron "Nemzeti szolgáltató"-t akarnak, ami baromi drágán, pocsék szolgáltatást nyújt?


A Digi kivéreztetését már elkezdték a saját csatornák megszüntetésével. Most majd a Vodafone-al össze fogják vonni és szétbarmolni? Ezeknek a gazembereknek semmi nem elég?


Ráadásul ne legyen illúziónk, ez mind az adófizetők pénzéből megy, amit SOKKAL értelmesebb dolgokra is lehetne költeni.


2022. aug. 22. 08:45
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
#30: Az árak színvonalán biztos fog emelni, a minőségen meg csökkenteni.
2022. aug. 22. 11:50
 32/37 anonim ***** válasza:
91%

"#30: Az árak színvonalán biztos fog emelni"


Áz árat valamilyen mértékig lehet növelni


"minőségen meg csökkenteni"


A semmit hogyan lehet csökkenteni?

2022. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

#32


Időtlen idők óta a UPC/Vodafone a vezetékes szolgáltatóm. Annyira nem gáz.

Sávszélesség meg van az ezres neten, a tv csatornák működnek, és mindez 7200 Ft-ért.


Nekem két problémám volt velük. Az egyik, hogy az email szolgáltatást beszántották, a másik hogy a számlázási szoftverük egy tragédia. Az utóbbi viszont egy rövid köpködéssel, anyázással jól kezelhető lelkileg.

2022. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

#33: A TV csatornák működnek, csak mivel van "nyugger" TV csomag, így muszáj a hülye set-top-box minden TV-hez.


E-mail szolgáltatást mondjuk nem tudom, miért sírod vissza. Ki az, aki manapság nem Gmailt vagy Protonmailt használ?

2022. aug. 22. 12:38
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

#34


Én speciel a chello-s email fiókomat használtam 15+ évig, mert nekem megfelelt...és pont nem érdekelt, hogy bárhonnan bármikor megnézhessem a leveleimet.

Nem sírom vissza, egy mail szolgáltató váltástól azért nem kapok agygörcsöt, de egy meglévő szolgáltatást eltörölni akkor sem felhasználóbarát.


Nekem jelenleg kell a hülye STB, mert a Pana plazma tv-m nem fogad CL+ kártyát, viszont 10+ évesen az istennek se hajlandó tönkremenni. Addig meg nem veszek újat. Pedig még csak nem is fullhd felbontású.

2022. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
#35: Látod, ezért jó a Digi. Ott nem kell se STB, se CL+ kártya.
2022. aug. 22. 13:32
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#36


Olyan nálam nincs.

2022. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!