Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várkonyi Andrea, Mészáros...

Várkonyi Andrea, Mészáros Lőrincz párja egy zseni! MENSA IQ tag. Még a felső 1%-ba is benne van. Meglepett?


2022. aug. 21. 01:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%
Köztudott, hogy a pénzzel, hatalommal az ész is megjön. Valahogy ez a kettő együtt jár.
2022. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%
Én dugtam Andit... bocsi
2022. aug. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

Az semmi!


De milyen tehetséges aranyásó!

2022. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
55%
Jól kitalálta. Ő már az Elit tagja lett, míg ti maradtok rabszolgák a jövőben és éhezni fogtok.
2022. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Fsms ***** válasza:
84%
És mennyibe kerül ez a frigy nekünk, mint adófizetőknek?!
2022. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Közölt a média a könyvéből részleteket, hát az a stílus, az a mondanivaló... teljesen mindegy h mit mérnek egy skálán neki iq-ra, tudjuk ki a férje, el tudjuk képzelni az esti beszélgetéseket, majd utána az éjszakát vagy annak hiányát, nyugodtan ki lehet jelenteni h nem sokan cserélnének vele, semmilyen szempontból. A legszomorúbb/legdühítőbb h ez a nő önerőből is vígan el tudott volna élni egész életében és különb szeretőket kapott volna bármelyik ujjára, de neki több kellett, még ilyen áron is.


Úgy tűnik mégis a Lölő kategóriájú khmmm férfi az Andi színvonala.

2022. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tulajdonítanék nagy jelentőséget a MENSA-tagságnak. Esetleg ha lennének találmányai, vagy kifejlesztette volna a rák ellenszerét... vagy legalábbis ne egy gázszerelő-strómann hátán kapaszkodna fel, hanem önerőből lenne milliárdos. Ez így csak egy jól hangzó sallang eredmények nélkül. Jól házasodni a Vajan Timi-féle üresfejűek is tudnak.
2022. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%
Én azt hittem korábban, hogy intelligens nő, belgyógyász a végzettsége. De az, hogy hozzáment egy korrupt strómanhoz, aki buta és egyszerű, mint a faék... az nem arról árulkodik, hogy olyan intelligens lenne. Nem is tudom miről tudnak beszélgetni, nem hiszem, hogy egy szellemi szinten vannak. Legalább ha külsőre vonzó lenne, de kifejezetten taszító Mészáros, Andi meg jól tartja magát, fiatalosan néz ki. Nem értem, hogy miért nem keresett egy átlagos gazdag vállalkozót maga mellé, miért kellett neki pont a "leggazdagabb".
2022. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

18-as a szívemből szólt.

Biztosan okos, ha meg tudta magának fogni Mészárost, de hogy gusztusa hogy van hozzá, az más kérdés.

2023. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

1 jó lenne ha lenne olyan válasz is hogy nem lepett meg.

2 a MENSA szó szerint semmit sem jelent. Én is lehetnék az, kitöltöttem a tesztet, ha jól tudom 130 tól lehetek tag, nekem 139 lett az semmirevaló teszt.

3 ismerek néhány embert akik tagok, hát... Annyira jó hogy elszáljanak maguktól, magasan hordják az orrukat a semmire.

4 a zseni szót sok emberre lehet használni de Andira nem.

Kétségtelenül okos és tanult, DE az nem egyenlő a zsenivel.

5 az hogy Andi tag, nem lep meg.

2023. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!