Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora megszorítás kell ha...

Mekkora megszorítás kell ha végleg bukjuk az EU-s pénzeket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de inkább pusztuljunk éhen, ha nem lophatjuk el akkor nem is kell!
2022. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

A szopóágra kerültünk, de a fideszesek még mostsem fogják fel:D


Állítolag most is simán nyerne a fidesz 2/3 al


Majd ha megkapják a 300 ezres gázszámlákat... na ők akkor sem fognak felébredni szerintem

Agyhalottak országa lettünk

ez van

2022. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor brutális megszorítások lesznek, úgyhogy ezt mindenképpen el kellene kerülni, és akkor ugye a devizaadósság törlesztése is problémás lehet, ahogy a szakértők már mondták, úgyhogy ebbe az utcába semmiképpen sem szabad belemenni.
2022. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Már bele van kalkulálva.
2022. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Remélem azért van már annyi esze az EU-nak, hogy nem adja. Bár bár van ott annyi gazdasági érdek, hogy végül csak adják, legalább is valamennyi részét.Addig még Orbán kitudja a NER-t szolgálni, változás csak annyi lesz, lassan csúszunk le tovább. Természetesen, ha nem adják az fájdalmas lesz, de talán felébrednek tőle az emberek.
2022. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon remélem, hogy olyan durva megszorítások lesznek, hogy a sok ostoba csóró életképtelen gyártósori biorobot meg közmunkás retardjobber penészes agymosott fidesz-droid száraz kenyéren és vizen lesz kénytelen élni :D

Egyék meg, amit főztek :D

2022. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

A durván penészes retard agyú közmunkások nem is járnak szavazni. Legalábbis én ismerek olyat aki azt se tudja megmondani ki az az Orbán Viktor


És ez a durva,hogy ezeknél kicsivel több eszű embertömegek is bekajálják a sok szarságot.

2022. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de a fideszes, krumpliszavazók fázni fognak télen.
2022. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!