Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz most azokkal a lecsúsz...

Mi lesz most azokkal a lecsúszott társadalmi rétegekkel, akik eddig se tudtak nagyon mit kezdeni az életükkel?

Figyelt kérdés
70-80 éve nem látott válság van a nyakunkon.

2022. aug. 15. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg nem nagyon fogja érdekelni a Kormányt hogy mi lesz velük. Sokkal fontosabb lesz bármi áron leplezni azt a sok hazugságot amivel eddig megnyerték akár ezeket az embereket is. De nehéz kérdés, hisz manapság fél nap alatt mennek át törvények, megszorítások és "segítségek" szóval bármi történhet. De a legvalószínűbb hogy elengedik a kezüket.
2022. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Majd összekapják magukat. Munkalehetőségek vannak bőven, épp Magyarország történetének legnagyobb beruházása kezdődik.
2022. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljkodj már! Ha nincs pénzed nincs mi elinflálódjon. Most éri meg igazán szegénynek lenni.
2022. aug. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, úgy, soha nem lehetett ennyire jó szegénynek lenni és egyre többen lesznek...
2022. aug. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkalta nagyobb probléma a mai tinik helyzete. Én a 3x-es vagyok, de már nekünk is gáz volt, mert mi vagyunk az előző generáció vége, de, a mostani 15-25 éveseknek, milyen motivációjuk lehet, hogy egyáltalán kezdjenek valamit magukkal egy éppen összedőlőben lévő világgazdaságban, ami ráadásúl virusokkal, háborúval van kikövezeve? Agyfsz lehet, ilyen helyzetben bármiféle jövőképet kialakitani magunkban.
2022. aug. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3#

Én eddig is így gondolkodtam.

2022. aug. 16. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!