Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc és Jakab...

Gyurcsány Ferenc és Jakab Péter komolyan azt hiszik, hogy nekik még számottevő jövőjük lehet a magyarországi politikában? Két ilyen lejáratódott figurának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam:

Bocs mindenkitől, a Mi Hazánkot kihagytam, ők is az ellenzékhez tartozik, de leginkább az összefogás(sic!) pártjaira gondoltam. És mivel a MH is ellenzéki, így valószínűleg már nekik van a legnagyobb a támogatottságuk a DK-n túl.

2022. aug. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány leszar mindent, már így is milliárdos, neki teljesen mind1 hogy marad-e a Fidesz vagy sem. Jakab Peti meg egy bohóc,klasszikus megélhetési politikus. És nem vagyok fideszes.
2022. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Alex Fly ***** válasza:
66%
@11: a mihasznák a fidesz fiőkpártja, csak arra rartja őket a Viktátor, hogy lehessen rájuk mutogatni, miszerint a fidesz nem náci, hanem vannak náluk szélsőségesebbek is...
2022. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyurcsánynak olyan jól ment a bohóckodás, hogy a megélhetése miatt már nem is kell aggódnia. Neki ez most már nem a pénzről szól, hanem a szórakozásról. Jakab is hasonlót akart, csak neki nem jött össze.
2022. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Gyurcsány mögött van szervezet ès tőke, az még sokáig felszínen tudja tartani. Jakab viszont nem tud èrtelmes emberekkel tárgyalni, annyira bugris. Szóval Jakab off, Gyurcsány pedig mèg sokáig marad
2022. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Alex Fly ***** válasza:

A mai napig, több mint 12 évnyi teljhatalom után is Gyurcsánytól retteg a viktátor; a mai napig ő a minta számára.

Jakab ellenben tudatosan készült erre a szerepre, de elbukott...

2022. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyurcsány jól hiszi. Hatalomra nem jut, de állandó szereplője lesz a politikának, amíg él es mozog. Orbán nagy megelégedésére.
2022. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!