Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha csatlakozunk az Európa...

Ha csatlakozunk az Európa Ügyészséghez, akkor megkapja az ország az EU-s pénzeket ?

Figyelt kérdés
Tök hülye vagyok a politikához. A pénz mire fordítható ? Segít a pénz az egyszerű polgárokon ? Miben lenne könnyebb az életünk ?
2022. aug. 13. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem ezen múlik. Az EU-s pénzeket mindig meghatározott célra kell fordítani. Csodát ne várj tőlük.
2022. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rezsiemelést azért kellett ilyen hirtelen bevezetni, mert nem kaptunk meg valamilyen EU-s pénzeket, amivel a kormány számolt ? Azzal akarták betömni a lyukakat ?
2022. aug. 13. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Nem, spórolni kell az energiával, ezen semmilyen EU-s pénz nem segít. Egy egyszeri pénzbefolyás amúgy sem tart fenntarthatóvá egy rendszert. Az EU-s pénzt amúgy sem lehet rezsitámogatásra fordítani.
2022. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez a hirtelen történő rezsiemelés nem fér a fejembe. Ha nem az EU-s pénzekkel akarták valamelyest fenntartani, akkor mivel ? Lehetetlen, hogy a kormány nem látta már , akár pár hónappal előtte, hogy meg kell szüntetnie a rezsicsökkentés intézményét. Na meg a KATA is itt van. Ezeket látni kellett már korábban is. Csak az EU-s pénzekben reménykedtek, nem ? Vagyis olyanra akarták költeni a pénzt, amire nem lehetne. De akkor még mindig nem értem, hogy az EU-s pénzeket mire lehet költeni ?
2022. aug. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!