Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszeseknek természetes...

A Fideszeseknek természetes ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Én eddig több helyen úgy tapasztalom hogy igen.

Hogy ha mást semmiznek ki az ő javukra akkor az természetes és igazságos, viszont ha őket akarják tönkre tenni más javára az igazságtalan.

Ez véletlenül nem kettős mérce?

Van Fideszes ismerősöm akinek cége van, mikor be jött a benzinárstop hogy örült hogy a magánkutak így meg úgy rosszul járnak meg hogy a törvény az törvény és nem lehet kivételezni. Most viszont duzzog hogy a céges kocsit csak piaci áron tankolhatja és hogy milyen gonosz a kutas hogy nem hajlandó félre nézni a céges forgalmi engedély láttán. Meg is kérdeztem tőle, hogy na pajtikám ilyenkor már nem törvény a törvény?


Ki hogyan tapasztalja?



2022. aug. 12. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Az ellenzékieknek is az.
2022. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Az én nagybátyám és nagyszüleim elvakultabbak :D Ők nem veszik ezt kisemmizésnek. Mindkettő nagy hodályban lakik, bőven az átlagfogyasztás felett lesznek, de megy a "Brüsszel megöl bennünket a szankcióival", "Gyurcsány lenne már rég háború lenne" :DDDD


Télen nem tudom, hogy fogják kifizetni a 200ezres gázszámlát :DDD De a GYÚÚÚCSÁÁÁÁNY! :D

2022. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem pártszimpátia függő dolog ez.
2022. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
#3 így van, emberfüggő. Pl. 1998-tól elég elkötelezett Fideszes voltam, sőt még 2014-ig is, de volt egy pont, ahol el kellett gondolkodnom, hogy 2010 előtt milyen értékeket, elveket képviseltem és hajlandó vagyok-e azt szembeköpni és elfogadni a fidesz kormányzat egyes cselekvéseit azért, mert azt a fidesz csinálta, akit támogattam. Azt mondtam, hogy nem. Ha valamit nem tudtam 2010 előtt elfogadni az általam utált Gyurcsány-Medgyessy kormányokban, akkor ugyanazokat nem fogadhatom el a Fidesznél sem. Így maradtam párton kívüli, civil, szavazni nem járó, közéletben aktívan nem résztvevő, de erős magyarságtudatú ember, aki inkább jár olyan civilek közé, ahol hajlandóak és képesek értékeket képviselni, nem hagyva azt, hogy közéjük a politika kettős mércéje beférkőzzön.
2022. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1%
Ne általánosíts!!
2022. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
A fideszesek általában szűk látókörű egyszerű emberek. Azok, akik egy olyan koalíciós kormány alkalmatlanságán sivalkodnak, akik hatalomra sem kerültek, de a 12 éve fennálló kormány egyetlen hibáját sem képesek felismerni. Őszintén szólva mélyen megvetem ezt a réteget. Nem azért, mert hatalom tartják ezt a korrupt rendszert, hanem mert boldogok attól, hogy rosszabb körülmények között élnek, mint régen a jobbágyok. Nekik legalább saját házuk és földjük volt...
2022. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Vicces, mikor egy moslékhívő filozofál a kettős mércéről.
2022. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez úgy van inkább, hogy ha valami jó történik (jön pénz az EU-tól, levonul az árvíz, csökken a benzin ár), akkor "Óbán kiharcolta!". Ha pedig valami rossz történik (visszafelé sül el a gazdaságpolitika, jönnek a megszorítások, kvrvázik a győri polgármester), akkor "Ez is Brüsszel miatt van!".
2022. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha már csirkefarhát, akkor "kettős jérce".


Jeeee.... :)

2022. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez a magyar ember rákfenéje, nem tud összefogni, nem érdekli a jövő , és semmi a saját hasznán kivül.
2022. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!