Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pipa lennél ha Gyurcsány...

Pipa lennél ha Gyurcsány Ferenc vágatná ki az erdőinket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Pipa lennék és most is pipa vagyok. Mind1 melyik politikus vágatja ki az erdőket, Orbán vagy Gyurcsány, a végeredmény ugyanaz lesz.
Ha Gyurcsány vágatná ki pipa lennék, de most valamiért nem vagyok. Nem szégyellem beismerni, Gyurcsány képe valamiért jobban irritál!
Nem lennék pipa akkor sem ha Gyurcsány csinálná ugyanezt az erdőirtást, hiszen ezesetben indokolt lenne akkor is ha ő lenne hatalmon.
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok a téma szakértője, de abban biztos vagyok, hogy ha eltakarodna a Fidesz, és most a helyére direkt nem mondok senkit, akkor megindulna egy zöldítési program az országban. A Fidesz sok hülyeséggel foglalkozik, de ezzel pont nem. Pedig a világ efelé megy csak mindig ez a 93030 km² marad le mindig mindenben az elzárt lakóival együtt
2022. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Azért vagyok pipa, mert ha a világ összes erdejét is vágják ki, a vállalkozók és erdészetek akkor se adják majd olcsóbban a fát.
2022. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

#2: Most itt a német típusú zöldítésre gondolsz? Állítsuk le Paksot, és építsünk több szénerőművet?

Vagy esetleg van olyan párt aki tényleg a környezetvédelmet helyezné a "gazdasági növekedés" elé?

2022. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
#4 nem
2022. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
#4 Van, a Párbeszéd.
2022. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
#6: én nem láttam tőlük, hogy szántóföldeket vasárolnának fel és erdősítenék vissza.
2022. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az lenne az igazi zöldítés, hogy amit Széchenyi elszúrt... pl hogy megszüntette és kivágatta az ártéri erdőket és szabályozta a folyókat azt visszaállítani, egyrészt az erdők hamarabb felszívták az árvizet, másrészt jobban oda vonzzák az eső felhőket... és így nedvesebb a klímája egy ilyen tájnak, mintegy öntözésre szoruló gabonatáblának...
2022. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

8#

Hogyan állítod vissza?

2022. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkora szarban van a társadalom, hogy ez a szar biztos a nyakukba fog szakadni. Lehet toldozni-foltozni, de csak kis idővel elodázzuk, nem oszt, nem szoroz már, hogy 2050-re leszünk olyan, mint a Szahara, vagy 2070-re...
2022. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

10#

Szerinted jobban fog hasonlítani a Szaharához, mint mondjuk a Góbi sivataghoz?

2022. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!