Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e fogalmatok arról mi a...

Van-e fogalmatok arról mi a feladata az Európai Ügyészségnek és csatlakoznátok-e?(guglizni nem ér)

Figyelt kérdés

A opció:Tudom mi a feladata és csatlakoznék

B opció:Nem tudom mi a feladata,de azért csatlakoznék

C opció:Tudom mi a feladata és nem csatlakoznék

D opció:Nem tudom mi a feladata,de azért nem csatlakoznék



2022. aug. 9. 19:04
A kérdező szavazást indított:
A opció
B opció
C opció
D opció
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Halvány lila gőzöm sincs mi a feladata , de ha ez a feltétel az EU pénznek akkor csatlakoznunk kell, ennyi.

A többi ország is kibírta.

2022. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Igen, öntudatos polgárként tudom mi a feladata, és egyetlen helyes válaszként azt tudom elképzelni, hogy mi is csatlakozunk hozzá.

Remélem, ezzel a tolvajok börtönbe fognak kerülni. Mifelénk elég sok fideszes nagykutya retteghet.

2022. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Már rég tisztába vagyok vele hogy mi a feladata, egyértelműen csatlakozni kell hozzá, csak javulhat a helyzetünk ha csatlakozunk, ez a sok léhűtő fideszes tolvaj remélhetőleg a sittre kerül megszabadulunk ettől a hazug tolvaj bandától, több jut egészségügyre oktatásra szociálpolitikára stb-stb, ettől jobb lesz a közérzetünk.
2022. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
C - az EGK-t még támogattam, az EU-t már nem. Európa nem az USA, soha nem is lesz az (remélem). T*köm tele, hogy folyton minket cs*szegetnek, akár igazuk van, akár nem, nem kellene mindenbe beleszólni.
2022. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!