Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » De jó az Oroszoknak?

De jó az Oroszoknak?

Figyelt kérdés

Az agyatlan szankcióknak köszönhetően az EU- ban 10-15% az infláció - energiaválság - télen fázás - élelmiszerellátási gondok STB---



Oroszország: Télen nem fagynak meg van gázuk -olajuk - áramuk - nem kell spórolni sőt a 20% ra lecsökkenő gáz eladások ellenére jóval több a bevételük az értelmetlen szankciók miatti hatalmas gáz és olaj áremelkedések miatt. Közben a gazdaságukat a szankciók csak erősítik.



2022. aug. 6. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Vigyázz mindjárt jon a belpesti melani lilara festett hajjal es megmondja, hogy nincs naluk meki meg coca cola
2022. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Biztos nagyon tarolhat az orosz gazdaság, teljesen igazad van.

Erre miért nem gondoltunk eddig...

2022. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Így van, az oroszoknál most beütött a kánaán. Te is légy okos és költözz ki az Urálba, nehogy megfagyj itt az EUban. MIndenki jobban jár majd :D
2022. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Plusz elhúzta a belét a Coca Cola, a McDonalds, a Facebook. Az oroszok csak nyertek a szankciókon.
2022. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

"Plusz elhúzta a belét a Coca Cola, a McDonalds, a Facebook. Az oroszok csak nyertek a szankciókon."


Ezeket én nem nagyon értettem. Az én fejemhez nem tart senki fegyvert hogy a mekiben zabáljak és Coca Colat szürcsöljek, a tietekhez vagy az oroszokéhoz igen? Eddig az amerikaiak rákényszerítették az oroszokra a McDonaldsban zabálást?


Idén kétszer ettem McDonaldsban, mert úton voltam és gyorsan kellett valami táp. Le sem sz@rnám ha mindet bezárnák, mert nem zabálok ott. Akkor én mit nyernék, ha ezek lehúznák a rolót? :D


Olyan furcsa nekem, hogy azután minden jó lezs mert elment a mekdónác.. :D

2022. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5: Hát, ha nem tartod bűnnek a McDonaldsok kinézetét, a szemetet, amit árulnak, akkor nincs miről beszélni.
2022. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A McDonaldsok kinézetét nem tartom bűnnek. A szemetet pedig azért tudják árulni, mert van aki megveszi. Ha az embereknek nem lenne arra a szemétre igényük ( ahogy nekem sincs ) akkor nem vennék meg és akkor lehúzná a cég a rolót. Erre mit látunk? amikor nyitott a McDonalds Oroszországban akkor az emberek rászoktak arra a szemétre. Lehet jobb, mint a saját szemetük? Vagy miért? Kényszerítették őket?


Én felnőtt emberként el tudom dönteni mi jó nekem és ahogy írtam igen ritkán eszek a McDonaldsban ( pedig 10km-en belül van 3 is ), az oroszok nem tudják? Az orosz kormány - és a többi kormány - nem tudja meggátolni a szemét kaják árusítását? Vagy ez is a háttérhatalom és a világkormány műve? :D


Esetleg úgy gondolod, hogy a 140 millió orosz buta, táplálkozásbiológiailag alulművelt és nem tudták eldönteni mi jó nekik? Én nem tudom, ezért is írtam hogy nem értem mit tudtok ezen ennyit pörögni...


Magyarázzátok el légyszíves.

2022. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Isti22 ***** válasza:
85%
Nem kell türelmetlenkedni, jövő tavasszal lesznek friss GDP adatok, majd akkor látszódik, kinek fájt jobban.
2022. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
Az oroszok sem fognak Hawai-ozni de köszönik szépen az energia bevételeiket még növelték is
2022. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!