Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali szavazók, értelmis...

A baloldali szavazók, értelmiségiek miért állnak olyan szellemi szinten, hogy szélsőjobbosnak tartják a Fideszt?

Figyelt kérdés
A legtöbb fideszes, így Orbán már csak családi, ismeretségi okokból sem lehet szélsőjobbos, sőt nemzeti érzelmű sem, ez teljesen egyértelmű. A kormány tetteiben is rendkívül filoszemita, Maccabi játékokat rendez, támogatja a zsidó szervezeteket, sőt a világon szinte egyedüliként az izraeli törvénytelenségeket is a palesztinokkal szemben. Orbán ráadásul a kezében tartja a pártját, ő pedig semmiképp nem lehet szélsőjobbos.

2022. júl. 31. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Családi okból simán lehetne. Miért ne lehetne? Az Orsós név csak legenda.
2022. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én fideszes vagyok és biztos nem vagyok szélső jobbos, távol áll tőlem.
2022. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Valójában nem tartják annak, csak megszokták, hogy a fideszt nácizni kell és ebben semmi nem tudja őket befolyásolni, sem az hogy soha nem volt igaz, sem az, hogy ők maguk álltak össze a jobbikkal, aminek egyes tagjaira tényleg rá lehet mondani, hogy szélsőjobbosok.

A fideszt már a rendszerváltás előtt is ezzel támadták, amikor még csak alakulóban volt és ez megy több, mint 30 éve. Ez pont olyan, mint egypártrendszert hangoztatni amikor a kedvenc pártjaik is ott ülnek a parlamentben és alig 3 hónapja még biztosra vették, hogy ők szerzik meg a parlamenti többséget, akár a 2/3-t is, vagy az atv-n meg az rtl klubon azt harsogni, hogy már csak fideszes média van.

Van a valóság meg van amit ők megszokásból mondanak.

2022. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A fidesz a hatalomért, bármikor bármi lesz. Az kell a szavazóknak, a szélsőjobbtól is elmegy még nagyobb szélsőségekbe.
2022. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok sem baloldali, sem fideszes szavazó. Valamikor régen a Fideszre szavaztam, de pont azért ábrándultam ki belőlük, mert már akkor is szélsőjobbosnak tartottam őket.
2022. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Az előadásod már önmagában egy érvelési hiba.


Miért ne lehetne szélsőjobbos? Ruandai népirtásról hallottál igaz?

Azért mert Orbán eredetileg Orsós nem jelenti azt hogy nem lehet fasiszta.

Az eu-ban csak a szélsőjobbos náci pártok látják szívesen, azok a pártok akikkel az európai politikusok egy büfébe nem hajlandóak menni annyira undorodnak tőlük.


Ezt nem kell szépíteni, Tusványoson papírról tehát nem elszólásként egy fasiszta szónoklatot tartott.


Ezt csak a legbutább fideszesek próbálják kiforgatni nem is úgy volt.

Még a cső fideszes is ellene fordult csak eszébe jutott poltpetike sittre vágja ha nem tér vissza a pártba.


Tipikus fasiszta világrend. Lehet libsizni meg balosozni, a tényen nem változtat egy fasiszta szónoklat volt.


Üdv egy jobboldali

2022. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig sosem fordult elő, hogy roma származású ember fehér szélsőjobbos legyen. Egy politikusbűnözőről van szó ráadásul, akinek nincsenek elvei, és sokáig liberális volt, sok gyerekes, korrupt, egyáltalán nem él nemzetiként. Nemzeti érzelmű sem lehet elvileg.
2022. júl. 31. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk mert Le Pent pénzeli?Vagy mert nyíltan az európai salvini féle szélsőjobbos pártok felé húz?
2022. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Értelmiségi vagyok és nem tartom szélsőjobbosnak a Fideszt.
2022. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy sokkal magasabb szellemi szinten, ha baloldalinak tartasz egy magántulajdonba rakott közterületeken, elmaszekolt középületeken és szabadpiaci versenyen alapuló, mit alapuló: átszellemülten áhítozó - mi több, mostanában még hétgyerekes kereszténykedőkkel - induló bandát.
2022. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!