Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire szavaznál, Magyarország...

Mire szavaznál, Magyarország "visszakapja" Kárpátalját?

Figyelt kérdés

Mivel kicsit pörög ez a politikában, érdekel a szavazás eredménye.


Én nemet mondok, kell a halálnak újra ez a revizionista ökörség, így is illő lenne már elengedni ezt a témát, nem ezen siránkozni örökké. Egy ilyen lépéssel meg újra betörne az értelmetlen trianonozás, ahelyett, hogy végre mentálisan és értelmileg fejlődne az ország.


2022. júl. 29. 22:35
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

7

Haha igen, ugyanaz, szörnyű példa.


Egy rongyos kis határ probléma nem egyenlő elveszített végtaggal.


Nem attól működik jól egy ország, hogy van neki +1 szabolcs megyéni területe.


Inkább tanulnátok, olvasnátok értelmes műveket, nyelvet tanulnatok, jelen állás szerint a lakosság 80%-a képtelen néhány mondatot elmondani angolul.

2022. júl. 29. 23:14
 12/34 anonim ***** válasza:
80%
Ha mi visszakérhetjük a területet ukrajnától, akkor az Olaszok is kopogtathatnak Pannóniáért. Ez senkinek sem tűnt fel?
2022. júl. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%
Engem teljesen hidegen hagy, nem sozt vagy szoroz semmit.
2022. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
64%

Mennyi tudatlan áruló van itt!

Az igazság a miénk. Egyébként Én Kárpátalja nyugati, magyarlakta vonalára tartanék igényt, azt minimum megszavaznám. Nem örülnék, ha tovább támadnák őshonos kisebbségünket, akiket ezek most kihasználnak pajzsnak az ukrán fronton. És még egyesek ezeket támogatják. Menjenek Ők harcolni akkor...

Nem értem, miért ne lenne jó, ha visszakapnánk pl. Beregszászt.


Amúgy Kárpátalja 1000 éves történelmének megmentése igazságot tenne, hidd el, sokat harcoltunk már érte. Ne hízelegjünk "magyar"ként az akkori véreskezűeknek, akik aláíratták azt az átkozott szerződést!

Eléggé lesüllyedtünk.

2022. júl. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem lopta el senki, ugyanott van ahol eddig is volt...
2022. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

11


Amit a trianoni békediktátummal csináltak a nemzettel az majdhogynem felért egy halálos ítélettel.Isteni csoda,hogy megmaradtunk.

Ha egyéni szinten akarom érzékeltetni,hogy mit jelentett ez,akkor szerintem megállja a helyét amit írtam.Lényegében olyan volt mint ha egy embernek levágnák kezét- lábát.S mielőtt magára hagynák még megjegyeznék neki,hogy kúszni még tudsz.Ugyan közvetlenül nem ölik meg,de minimálisak az esélyei az életben maradásra.

-----------------------------------------------

Ha már olvasás,akkor ajánlanék egy könyvet:

Dr. Vecseklőy József - Nemzetgyilkossági kísérlet

2022. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
29%
de 100 év eltelt, túléltük, nem értem mi a probléma.
2022. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
67%

12: De ugye az megvan, hogy "Pannónia" nem olaszok lakta terület? És néhány ókori romon kívül semmi nincs a Római Birodalomból? Arról már ne is beszéljünk, hogy az egykori Római Birodalomnak mennyi köze van a mai olaszokhoz..

Szóval nincs megtiltva, hogy gondolkozzál mielőtt a hülyeségedet kiposztolod...

2022. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
74%

#18!

De ugye az megvan, hogy Kárpátalja 87,91%-ban nem magyar lakta terület?

2022. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
73%
150 ezeres magyar lakossága van, még mindig, az erőszakos asszimilációs törekvések ellenére..
2022. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!