Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jön az online oktatás ?

Jön az online oktatás ?

Figyelt kérdés

A kormány pontosan a belügy minisztérium már hangoztatja hogy at állnának fa-tüzelésre hogy tudjon menni az oktatás.

Először ritka nagy szegény hogy magyaroszágon ilyen melyre tudd még mindig süllyedni!

1. Nem is tudnák megoldani mivel a legtöbb helyen nem tudnának kéményt beszerelni.

2. Lássuk be nem is lenne kis mulatság!

3. Most mondta a lányom tanárnője hogy a fába valószínűleg nekünk kéne bele adni! Amit én nem tudok és nem is akarok vállani!

4. Rohadtul közveszélyes, nem várhatjuk el egy tanártól sem hogy folyamatosan felügyelje, és szen-monoxid mérgezi egy kicsit hiba miatt végzetes lenne!

5. Jön az online oktatás ? Leginkább a középiskolákban tudom elképzelni, de nekik is ez érne meg a legjobban, mert legalább a szülő fizet rezsit!

Mit gondoltok?



2022. júl. 29. 20:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
szégyen*
2022. júl. 29. 20:53
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Előre megyünk nem hátra. :D


3 millió aluliskolázott elintézte nekünk.

2022. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pontosan! Hát hogy nem veszik észre hogy magyarország hol tart? Ezt már nem lehet bírni! Én nem fogok fát fizetni, plusz még az otthoni rezsit meg mindennap emelkedik valaminek az ára 100+ forinttal
2022. júl. 29. 20:56
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Holnap majd kivezetik az olcsó dízelt, de majd annyit mondanak hogy Gyurcsány jobb lenne?


Közben kaját alig lehet már venni emberi áron.

2022. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Japán Gulyás ***** válasza:
23%
Hát ezek elég életképtelen ellenérvek, kb. átlag millenial fontolkodása aki nem érti, hogy a meleg nem a radiátorból jön. Az én általános iskolámban gyerekkoromban még az iskolai gondnok fűtött a kazánházban szénnel, pedig nem vagyok olyan öreg - sőt, az iskolaépület is a '70-es években épült, szóval az átlag magyar közintézményhez képest kifejezetten új. Amilyen ütemben fel szokták újjítani ezeket a rendszereket én nagy tételben mernék fogadni hogy a hazai iskolaépületek többségében még ott van a gépészet ami kb. egy hétvége alatt átállítható fa tüzelésre.
2022. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ugyan már, és te nyugodt szívvel béküldenéd oda a gyereked? Mikor az iskolába mi szülők vittünk kretat, meg minden ilyesmit! Szerinted költenének milliárdokat hogy minden iskolát at építsenek? Hagyjuk már, és nem is tudnák rendesen befűteni
2022. júl. 29. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy fával fűtsenek egy ostobaság. Nem is tudom, honnan jött ez az ötlet. Nincs annyi fa, nincsenek meg a fűtés feltételei.Idáig azt hazudták, hogy van és lesz is gáz, de tovább már nem lehet titkolni az igazságot, ezért kapkodnak. Az online oktatást az egyetemek nagy részében el tudom képzelni, de a közoktatásban nem, mert az előző is egy csőd volt.
2022. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És akkor mi lesz ? A minisztérium találta ki a fát, és ne haragudj de majd télen fűtés nélkül lesznek? Vagy takarékon? Hagyjuk már
2022. júl. 29. 21:10
 9/12 Japán Gulyás ***** válasza:
19%
De milyen milliárdokat? Hát nem érted, hogy pont mivel a magyar közintézmények olyan borzasztó elavultak ezért a jelenlegi fűtési rendszerek még abból a korból származnak amikor tényleg fával meg szénnel fűtötték ezeket az épületeket? Hatalmas öntöttvas radiátorokat találsz kb. minden iskolateremben, ezeket nyilvánvalóan nem alacsony előremenő hőmérsékletű kondenzációs gázkazánokra meg hőszivattyúkra tervezték. Sok helyen még a régi kazánt is meg fogod találni, de a fatüzelés amúgy nyugaton is nagyon népszerű közintézményekben nyilván a fancybb "biomassza" jelzővel ellátva, a hollandok pl. rengeteg ilyet építettek az elmúlt évtizedekben épp a gáz kiváltására.
2022. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez.
2022. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!