Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán Viktor 10 pontos mestertervről?

Figyelt kérdés

Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr nyilvánosságra hozta a mindent megoldó 10 pontos tervét.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. júl. 27. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
#8 én szorítok neked, mert ez a nagy rakás szart egyétek is meg. megérdemlitek. meg operettnáci zsebführereteket is
2022. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Orbán 10 pontja kb. akkora marhaság, mint a kisdobosok pontjai!

De mit is várhat egy szellemileg leépült náci-csökevénytől az ember?!

2022. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szép és jó pontok, de sokkal több -és egyáltalán konkrét- pontok kellenének ide. Mondjuk a tanároknak egy hatalmas nagy bérrendezés, diplomás bérminimum kidolgozása és bevezetése, az ÁFA csökkentése (és az alapvető élelmiszerek esetében eltörlése).
2022. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

4 es vagyok.

Elég vicces, hogy le vagyok pontozva, miközben a kérdező egyéni véleményt kért. Én pedig leírtam az egyéni véleményemet, mindenféle provokáció nélkül. Szóval miért is pontoztatok le?

2022. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Magához szólíthatná már a Jóisten.
2022. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
98%

15 - Minél később teszi, annál jobban fogsz örülni neki.

Bár a kis öröm is öröm...

2022. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16 - Ki akadályoz meg abban, hogy egyedül legyél? Te saját magadat. Valaki tudja, valaki meg akarja.
2022. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutya párt megoldotta rövidebben a "Legyen minden jobb" szlogenjükkel. Az is ugyanennyire hihető ígéret.
2022. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezek azok a dolgok, amiket ha az ember a töri könyvben lát, nem érti hogy akkoriban hogy lehettek olyan buták az emberek, hogy ezeket elhitték, ezeknek tapsoltak.


Mint Gömbös 95 pontos "nemzeti munkaterve", amiben egymásnak ellentmondó dolgokat ígért...

Csak manapság már csak 10 pontra futja.

És ő 4 év után már bukott politikusnak számított.


(De a történelem oktatás ugyebár nem jó semmire... ha nem tanulunk belőle, tényleg nem)

2022. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!